اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کامیاران

در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی روز جهانی قدس باتمانی معاون سیاسی فرماندار گفت : راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه 10 خرداد در کامیاران همزمان با سایر نقاط کشور برگزار می شود
برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ای راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 07/03/98 در خصوص برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس به ریاست باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار کامیاران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

فریدون باتمانی در ابتدای این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در این ماه مبارک گفت : روز قدس با تدبیر امام (ره) به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قبله اول مسلمانان نامگذاری شده که برگزاری این مراسم نقطه امیدی برای همه مظلومین و ملت مظلوم فلسطین است .

وی بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی در برابر سیاست های رژیم صهیونیستی بر ضد مسلمانان ، ملت مسلمان ایران و فلسطین تاکید کردند و افزود: امروزه همه از نقشه های پلید این رژیم غاصب به درستی آگاه هستند و لازم است همگان با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس تنفر وانزجار خود را از رژیم صهیونیستی به نمایش بگذارند.

فریدون باتمانی ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در این راهپیمایی تصریح کرد : این  مراسم روز جمعه 10 خرداد  ماه 98 مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و راس ساعت 10 صبح از محل میدان حضرت امام خمینی(ره) به سمت چهارراه اصلی برگزار خواهد شد.

در ادامه  این جلسه ماموستا قربانی امام جمعه محترم کامیاران با بیان اینکه دشمن درجه یک مسلمانان صهیونیست ها هستند خواستار ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی و اطلاعت از فرامین حضرت امام (ره) مبنی بر شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وحمایت از ملت مظلوم فلسطین شد.

امام جمعه کامیاران دفاع از اسلام و آرمان های اسلامی را واجب دانست و خواستار حضور همگان در مراسم روز جهانی قدس به منظور حمایت از اسلام شد./.

بازدید [ 306 ]
برچسب ها