اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه قرارگاه مقابله با کرونا شهرستان کامیاران

با هدف بررسی آخرین اقدامات در راستای مقابله با کرونا و همچنین اجرای طرح شهید سلیمانی جلسه قرارگاه مقابله با کرونا شهرستان به ریاست فرماندار وبا حضور دیگر اعضا برگزار شد
برگزاری جلسه قرارگاه مقابله با کرونا شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه قرارگاه مقابله با کرونا شهرستان کامیاران به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری ،سرهنگ ملکی فرمانده سپاه شهرستان ، دکترکریمی مدیر شبکه بهداشت و دیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد

فرماندار کامیاران در این نشست با اشاره به شیوع نوع جدیدی از ویروس جهش یافته کرونا در کشورهای مختلف و شناسایی نمونه آن در کشور ایران و شهرستان سنندج بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم مبنی بر پیشگیری از ابتلای شهروندان به این نوع از ویروس جدید تاکید کرد.

دکتر الماسی افزود : با توجه به وضعیت شهرستان که کماکان زرد می باشد از عموم مردم می خواهیم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی ، حفظ فاصله فیزیکی ، استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات به ویژه مراسم های عزا وعروسی اقدام نمایند.

در ادامه این نشست مقرر گردید اکیپ های مشترک همچنان درسطح شهر حضور داشته و براساس قانون با گروههای شغلی که مقررات را نادیده می گیرند برخورد نمایند.

گروههای شغلی 4 براساس آخرین دستورالعمل ها همچنان مجاز به فعالیت نبوده و دستگاههای متولی نسبت به نظارت و رصد فعالیتهای این گروهها اقدام و قانون را در این رابطه مد نظر قرار دهند.

برگزاری مراسم های آئینی ومذهبی ، نمازهای جمعه ، تجمعات سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی ، برپایی نمایشگاه عمومی و تخصصی با توجه به وضعیت شهرستان مجاز نمی باشد.

مدارس ، موسسات آموزش عالی و دانشگاهها ، آموزشگاههای خصوصی (تعلیم رانندگی ، موسیقی ، زبان ، علوم پایه و فنی وحرفه ای ) در وضعیت زرد مجاز به فعالیت نمی باشند.

در خاتمه این جلسه توسط فرمانده سپاه شهرستان و مدیر شبکه بهداشت و درمان گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط تیم های اجرای طرح شهید سلیمانی ارائه گردید./.

بازدید [ 75 ]
برچسب ها