اخبار

فرمانداری کامیاران

برگزاری جلسه شورای کارکنان فرمانداری کامیاران

نشست صمیمی کارکنان فرمانداری و بخشداری مرکزی با حضور فرماندار ، معاونین فرماندار وبخشدار مرکزی برگزار شد
برگزاری جلسه شورای کارکنان فرمانداری کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران نشست صمیمی کارکنان فرمانداری وبخشداری مرکزی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی ظهر روز یکشنبه 24 شهریور ماه 98 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست گفت : فرمانداری با توجه به وظایف قانونی که در ابعاد نظارتی دارد نقش ویژه ای درپیشبرد و اجرای برنامه های مختلف ، خدمت رسانی  و مدیریت امور دارد و ما بر همین اساس تا کنون نسبت به جابجایی وتغییر حدود 22 نفر از مدیران در سطح شهرستان اقدام نموده ایم.

دکتر مسعود الماسی با بیان اینکه موفقیت مجموعه فرمانداری ناشی از تلاش جمعی همه همکاران وکارشنسان است افزود : انتظارات از کارکنان وکارشناسان این دستگاه هم به واسطه توانایی و مسئولیتی که برعهده آنها گذاشته شده است بالاست وخوشبختانه ما همت و تلاش خوبی را در بین این مجموعه شاهد هستیم.

وی تصریح کرد : تعاون ، همدلی و همفکری وصمیمت بیشتر در کار می تواند باعث ارتقاء جایگاه سازمانی و فردی شود که با بهره مندی از این امور به رشد بیشتر امیدواریم.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به اینکه کارکنان این مجموعه به عنوان الگویی برای سایر دستگاهها مطرح هستند خواستار رعایت نظم بیشتر ، جدیت در کار ، قانونمندی و بهره مندی مضاعف از توان وتجربه در جهت توسعه شهرستان شد.

کارکنان فرمانداری وبخشداری مرکزی نیز در این جلسه به بیان نکته نظرات خود در خصوص مسائل مختلف کاری پرداختند.

شورای کارکنان شهریور 98

بازدید [ 219 ]
برچسب ها