اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران به ریاست فرهادی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری کامیاران برگزار شد
برگزاری جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران روز پنج شنبه 24 آبان ماه 97 به ریاست فرهادی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری کامیاران به منظور برنامه ریزی در خصوص مناسبت های پیش رو برگزار شد.

عطاء اله فرهادی گفت : هدف از تشکیل این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص اجرای مراسم های هفته وحدت ، هفته بسیج و تشکیل ستاد گرامیداشت دهه مبارک در سال 97 می باشد.

وی با تبریک پیشاپیش هفته وحدت ، میلاد پیامبر(ص) وهفته بسیج افزود : پیامبر اسلام (ص) به عنوان مهمترین نماد وحدت بین مسلمانان مطرح بوده  و ما بایستی حول محور این نعمت ارزشمند به عنوان نکته امید بخش به گونه ای عمل کنیم تا اتحاد وهمبستگی مان روز به روز تقویت شود.

معاون سیاسی واجتماعی فرماندار در ادامه بر لزوم فراهم کردن حضور اقشار مختلف در برنامه های این ایام و به ویژه مسئولان وکارکنان تاکید وتصریح کرد: در برنامه ها بایستی زیباییها ، موارد وحدت بخش وآرام بخش مطرح و برای معرفی بهتر سیره زیبای پیامبر از این فرصت استفاده شود.

فرهادی در خصوص هفته بسیج نیز اظهار داشت : بسیج یادگار امام راحل (ره) است و هدف از تشکیل آن فراهم کردن شرایط مشارکت عموم مردم در برنامه ها است تا زمینه تحقق پیشرفت وتوسعه ایران اسلامی بر اساس مبانی اسلام تحقق یابد.

وی افزود : بسیج با ارائه خدمات خالصانه تاکنون توانسته برنامه های خوبی اجرا و منشاء خیر وبرکات زیادی برای جامعه باشد.

معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری کامیاران در ادامه از تشکیل ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با 16 کمیته خبر داد وگفت : این کمیته ها شامل : 1- کمیته طرح ، برنامه ومراسم2- کمیته ارتباطات واطلاع رسانی3- کمیته اصناف 4- کمیته قرآن ، هیئات و کانو ن های اسلامی 5- کمیته ایثارگران 6- کمیته بسیج 7- کمیته روستایی  8- کمیته زنان وخانواده9- کمیته فرهنگیان ودانش آموزی 10- کمیته فرهنگی وهنری  11- کمیته مدیریت وفضاسازی شهری 12- کمیته کارگری  13- کمیته کودک ونوجوان 14- کمیته ورزش وجوانان  15- کمیته همیاری وتشکل های مردمی  و 16- کمیته پیشنهادی تحت عنوان فضای مجازی به منظور ارائه گزارش خدمات نظام می باشد که با توجه به شرح وظایف هرکدام از این کمیته ها برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب تدوین و اجرا خواهد شد.

عطاء اله فرهادی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری کامیاران گفت: امروزه مردم ما به ویژه جوانان بایستی با این واقعیت های تاریخی و وقایع قبل از انقلاب و خدماتی که در طول انقلاب صورت گرفته آشنا شوند و بدانند که آنچه در گذشته و قبل از انقلاب  اتفاق افتاده است جز مصیبت ، استعمارگری ، خیانت و وطن فروشی و بی توجهی به مردم و خواسته هایی مردم چیزی نبوده ، چرا که قبل از انقلاب با شرایط و جمعیت آن زمان روزانه 6 میلیون بشکه نفت فروخته می شد اما در برابر خدماتی که با توجه به درآمدهای امروزه ارئه می شد قابل مقایسه نیست.

لازم به ذکر است در این جلسه برنامه های مختلفی تدوین ومقرر شد در ایام پیش رو با حضور مسئولان وکارنان ادارات اجرا شود.

بازدید [ 508 ]
برچسب ها