اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کامیاران

به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل فرهنگی شهرستان و شعار رونق تولید ،شورای فرهنگ عمومی شهرستان کامیاران با حضور دکتر الماسی فرماندار ، معاون سیاسی فرمانداری ، ائمه جمعه وسایر مسئولان تشکیل جلسه داد
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکترمسعود الماسی فرماندار شهرستان با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام سال رونق تولید و یکی از مباحث این جلسه به همین منظور گفت : دولت در راستای تحقق این شعار تمام توان خود را به منظور حمایت از تولید کنندگان و بخش خصوصی به کار خواهد گرفت.

وی در ادامه به وضعیت مطلوب اجتماعی شهرستان و لزوم توجه به سهیم نمودن مردم فهیم شهرستان در کار های فرهنگی با توجه به فعالیت های اخیر ارگان های ذی ربط به ارائه راهکار های قابل اجرا در حوزه فرهنگی شهرستان پرداخت .

دکتر الماسی تصریح کرد : در جامعه  امروزی با نگاهی به شرایط موجود وتوجه به توانائیها وداشته های افراد و تقویت امید ونشاط به منظور ایجاد حس لذت در هر موقعیتی که افراد قرار دارند ضروری است.

دکتر الماسی با  تاکید به فرهنگسازی ونقش آن در کاهش بسیاری از معضلات تصریح کرد : آموزش شهروندان ، توجه به نقش خانواده ها در این آموزش ها و ارتقای  فرهنگ ترافیک ضرورتی برای حفظ جان شهروندان در استفاده از انواع وسائل نقلیه است.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه این جلسه با اشاره به جمع آوری حدود  80 میلیون تومان در جشن گلریزان امسال و افزایش 25 درصدی این مشارکت عمومی نسبت به سال قبل تصریح کرد :  این همبستگی مردمی در کار خیر نوید بخش تقویت فرهنگ نوع دوستی و تلاش لازم به منظور ارتقاء فرهنگ عمومی بوده است.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه خواستار عدم همپوشانی در کار های فرهنگی به دلیل کاهش قدرت در انجام وظابف محوله شد.

بازدید [ 582 ]
برچسب ها