اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه شورای زکات شهرستان کامیاران

امروز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه جلسه شورای زکات شهرستان کامیاران به منظور هماهنگی بیشتر در اجرای برنامه های شورا و نحوه جمع آوری زکات در محل فرمانداری برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای زکات شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران امروز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه جلسه شورای زکات شهرستان کامیاران با حضور معاون فرمانداری کامیاران ، ائمه جمعه ، مسئولان کمیته امداد ، ادارات عضو و روحانیون مبلغ زکات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه در خصوص نحوه جمع آوری زکات در سال جاری با همکاری وهمراهی ادارات ، روحانیون ، دهیاران وافراد صاحب نفوذ بحث وتبادل نظر به عمل آمد.

عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری کامیاران با تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان گفت : پرداخت زکات از فرهنگ غنی و ارزشمند دین مبین اسلام است که حلال بسیاری از مشکلات است.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر ترویج فرهنگ زکات در جامعه افزود : مسائل ومشکلات به صورت دقیق ومصداقی بررسی واعلام شود تا ادارات نیز بر حسب وظیفه همکاری وهمراهی لازم داشته باشند.

فرهادی اظهار کرد : با برگزاری جلسات با حضور مبلغین و دهیاران می توان نسبت به اجرای بهتر برنامه های شورای زکات اقدام  کرد.

معاون فرمانداری کامیاران در خاتمه خواستار شناسایی افرا متمکن به لحاظ مالی از میان کشاورزان واصناف شد و گفت : با شناسایی این افراد به منظور جمع آوری زکات دیدار چهره به چهره صورت پذیرد و مزایای پرداخت زکات از قبیل تخفیف مالیاتی نیز اعلام شود.

  

بازدید [ 896 ]
برچسب ها