اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری جلسه شورای ترافیک کامیاران به ریاست فرماندار شهرستان

جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرماندار این شهرستان و با حضورسایر اعضاء به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل ومشکلات حوزه ترافیک و حمل و نقل شهری کامیاران برگزار شد
برگزاری جلسه شورای ترافیک کامیاران به ریاست فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه شورای ترافیک به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار این شهرستان و با حضور دادستان شهرستان ، جانشین انتظامی ، سرپرست شهرداری ، رئیس شورای شهر و کارشناسان راهنمایی و رانندگی وحوزه شهری به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل ومشکلات حوزه ترافیک و حمل و نقل شهری کامیاران برگزار شد.  

دکتر مسعود الماسی با اشاره به اینکه ایجاد محیطی مناسب برای شهروندان در گرو همکاری دستگاههای مختلف و خود مردم است ، گفت : ساماندهی خودرو های مسافربر درون شهری و برون شهری ضروری است.

وی افزود : انتقال خودروهای مسافربر به مسیرهای تعیین شده نقش مهمی در کاهش ترافیک خواهد داشت.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : انتظار ما این است که با فرهنگ سازی روز به روز شاهد کاهش معضل ترافیک سطح شهر باشیم و هر جا هم که لازم شد توسط راهنمایی و رانندگی اقدام قانونی خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : هدف از اجرای طرح های مختلف توسط شورای ترافیک ایجاد بستر های مناسب در راستای احقاق حقوق شهروندی و آسایش شهروندان است.

بازدید [ 376 ]
برچسب ها