اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران

به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص حل این مسائل جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران امروز چهار شنبه 18 اردیبهشت ماه به ریاست دکتر الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمرانی فرماندار و سایر اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی سطح شهر و هم اندیشی در خصوص حل این مسائل جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران امروز چهار شنبه 18 اردیبهشت ماه با حضور دکترمسعود الماسی فرماندارشهرستان ، مهندس زارع معاون عمرانی فرماندا و سایر اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه بر لزوم مدیرت حمل ونقل عمومی وتاکسیرانی تاکید کرد وگفت : ساماندهی تاکسی ها ضروری و انتظار هست با همفکری و هم اندیشی بین ادارات و با استفاده از شیوه های مدیریتی مدرن معضلات ترافیکی به حداقل برسد.

دکتر مسعود الماسی افزود : داشتن شهری منظم حق شهروندان است و اگر ما بخواهیم به حد مطلوبی در این راستا دست یابیم نیازمند اعمال قانون و رفتار مدنی هستیم.

وی ضمن موافقیت با ایجاد مکان های اضافی مدارس به عنوان پارکینک اظهارامیدواری کرد : بخش خصوصی نیز در این راستا پیشقدم شود.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : هدف مجموعه و اعضای شورای ترافیک باید کاهش تخلفات ورعایت قانون باشد و انتظار هست با کنترل محسوس خودروها و همکاری مردم چنین هدفی محقق شود.

مهندس زارع معاون عمرانی فرماندار در این جلسه به بررسی مصوبات قبلی و تشریح برنامه های این جلسه پرداخت.

سایر اعضاء حاضر در جلسه نیز به بیان نکته نظرات خود پرداختند. 

شورای ترافیک 18 اردیبهشت 98

بازدید [ 743 ]
برچسب ها