اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان

جلسه شورای اداری این شهرستان شنبه 2 شهریور 98 و در اولین روز از هفته دولت وبه مناسبت این هفته در محل فرهنگسرای کامیاران وبا حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی وامنیتی استانداری ، دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران ، معاونین فرماندار ، ائمه جمعه ، فرماندهان نظامی و انتظامی ودیگر اعضای این شورا برگزار شد
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان

حسین خوش اقبال معان سیاسی وامنیتی استانداری کردستان در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران گفت : مکتب دو شهد رجایی وباهنر بهترین الگو برای دولتمردان ایران زمین است.

وی با اشاره به حمایت مردم از نظام ومسئولان افزود : هر جا لازم بوده مردم در صحنه های مختلف با تمام توان حاضر ومدافع کشور بوده اند که این امر وظیفه مسئولان در جهت خدمت به مضاعف به مردم با توجه به تروریسم اقتصادی دشمنان وایجاد شک وشبهه به منظور ضربه به انقلاب را سنگین می کند.

خوش اقبال با نگاهی به روند تاریخی ایران بیان داشت : امروزه ایران اسلامی در اوج اقتدار و وشکوفایی است وقدرت انقلاب 40 ساله ایران به عنوان قدرتی نوظهور برای دشمنان روشن و معادلات بین المللی را آنچنان برهم زده که اعتباری برای هیمنه پوشالی آنها باقی نگذاشته است.

وی سپس با اشاره به اقدامات نیروهای مسلح در سرنگونی پهباد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی که در آن اقتدار ایران به نمایش گذاشته شد اظهار امیدواری کرد : همه با هم در کنار هم درراستای توسعه نظام اسلامی گام برداریم.

خوش اقبال حفظ وحدت برای دفاع از نظام را ضروری دانست و گفت :  در بیانه گام دوم رهبر انقلاب حفظ روحیه وامیدو نگاه خوشبینانه به آینده مورد تاکید قرار گرفته است واین امر مستلزم اتحاد وهمدلی است تا با اقتدار وعزتی که توسط فرزندان این مردم ایجاد شده آینده را روشن ببینیم.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان اظهار کرد : امروز نا امید کردن مردم از نظام ، دولت و کشور با اخبار کدب و آمارسازی نادرست مهمترین منکرواز بزرگترین گناهان سیاسی است که می تواند در جهت همسویی با دشمن و مایوس کردن مردم باشد.

حسین خوش اقبال با اشاره به محورهای بیانه گام دوم انقلاب توسط رهبری و لزوم تبعیت از فرامین ایشان  داشتن امیدو نگاه خوشبینانه به آینده و راندن هرگونه ترس ونا امیدی از خود ، توجه به علم ودانش وپژوهش ، توجه به اقتصاد ،توجه به معیشت مردم و تلاش در این راستا را ضروری دانست و خواستار استفاده از فرصت های پیش رو برای اعلام خدمات دولت به مردم شد.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان در خاتمه حضور سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور رونق تولید واشتغال را ضروری دانست و افزود : تمام کسانی که کردستان را دوست دارند بایستی  فضای لازم برای سرمایه گذاری وکسب وکار را فراهم و ظرفیت ها وپتانسیل های آن را به سرمایه گذاران معرفی نمایند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام احمد زارعی امام جمعه اهل تشیع کامیاران در جلسه شورای اداری این شهرستان با تبریک هفته دولت گفت : نیاز شهرستان کامیاران سرمایه گذاری بخش خصوصی است .

وی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در این راستا عدم حضور سرمایه گذار را نبود معافیت مالیاتی عنوان کرد وخواستار پیگیری مسئولان به منظور معافیت مالیاتی سرمایه گذاران در این شهرستان وسایر نقاط استان شد.

حجت الاسلام زارعی در ادامه سخنان خود طرح بعضی از نکات در حضور مسئولان عالی رتبه را جایز نداست و افزود : وقتی مسئول تراز اولی در استان حضور پیدا می کند همه باید به عنوان ید واحده مسائل ومشکلات را بیان وخواستار حل آن شوند نه اینکه با بیان بعضی نکات به اعتبار استان ضربه بزنند.

امام جمعه اهل تشیع کامیاران خدمت در استان کردستان را ارزشمند دانست و از مسئولان خواست با حفط وحدت وهمدلی در جهت ارائه خدمت بیشتر به مردم تلاش بیشتری نمایند.

بازدید [ 302 ]
برچسب ها