اخبار

فرمانداری کامیاران

برگزاری جلسه ستاد راهیان نور شهرستان کامیاران

جلسه ستاد راهیان نور شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار وبا حضور معاون سیاسی وامنیتی فرماندار و دیگر اعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
برگزاری جلسه ستاد راهیان نور شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ستاد راهیان نور این شهرستان صبح امروز یکشنبه 30 تیر ماه 98  به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرماندار دیگر اعضاء برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی در این جلسه گفت: یکی از حرکت های که در چند سال اخیر در راستای زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار وشهادت انجام شده است برگزاری اردوی راهیان نور می باشد.

وی افزود: اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی برای نسل جوان ما اهمیت زیادی دارد تا با قرار گرفتن دراین فضای سرشار از معنویات با سلحشوری ها و رشادت های کسانی که با نثار خون خود مملکت را حفظ کرده اند آشنا شوند.

دکتر الماسی با اشاره به انواع گردشگری خاطر نشان کرد: این اقدام فرهنگی واجتماعی و بازدید از مناطق عملیاتی یک نوع گردشگری با برکات معنوی بالاست که برای اجرای هر چه بهتر آن  بایستی ازتوان و ظرفیت های دستگاههای اجرایی به نحو مطلوبی استفاده شود.

فرماندار شهرستان کامیاران حضور کاروان راهیان نور سایر شهرستان ها در مناطق استان و اعزام کاروان راهیان نورشهرستان به دیگر مناطق را به عنوان یک اتفاق فرهنگی خوب  که زمینه ساز باورهای مثبت می شود بر شمرد.

باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار کامیاران در ادامه گفت: اعزام کاروان راهیان نور موضوعی جدی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های امروزی است.

وی در ادامه اظهار نمود: سال گذشته با همت و پشتیبانی ادارات عملکرد خوبی  در بحث اعزام کاروان راهیان نور و دیگر برنامه های فرهنگی داشتیم/..

ستاد راهیان نور کامیاران تیر 98

بازدید [ 234 ]
برچسب ها