اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه ستاد خدمات سفرهای تابستانی شهرستان کامیاران در سال 98

مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان کامیاران در جلسه ستاد خدمات سفرهای تابستانی این شهرستان بر لزوم آمادگی ادارات و دستگاهها جهت ارائه خدمات مناسب به گردشگران ، مسافران و مهمانان در ایام تابستان و فراهم کردن شرایط لازم برای حضور واسکان آنان تاکید کرد
برگزاری جلسه ستاد خدمات سفرهای تابستانی شهرستان کامیاران در سال 98

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران اولین جلسه ستاد خدمات سفرهای تابستانی شهرستان کامیاران امروز چهارشنبه 19 تیر ماه 98 به ریاست مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و با حضور اسدی دبیر ستاد و رئیس میراث فرهنگی و دیگراعضای این ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان کامیاران در این جلسه به ظرفیت ها و پتانسیل های خوب شهرستان در زمینه گردشگری اشاره کرد و گفت : سفرهای تابستانی فرصت مناسبی است تا با هماهنگی وهمکاری مناسب بین ادارات و معرفی جاذبه ها ، مکان های سیاحتی و زیارتی موجود و فراهم کردن شرایط وامکانات لازم برای پذیرش و اسکان مسافران زمینه جذب گردشگران مهیا شود.

وی بر لزوم آمادگی ادارات و دستگاهها جهت ارائه خدمات مناسب به گردشگران ، مسافران و مهمانان در ایام تابستان و فراهم کردن شرایط لازم برای حضور واسکان آنان تاکید کرد و افزود : فراهم کردن شرایط مطلوب برای پذیرش مسافران در این ایام و اجرای برنامه های مختلف ، برپایی نمایشگاههای عرضه محصولات وصنایع دستی و ایجاد خاطره ای خوب برای گردشگران می تواند موجب رونق اقتصادی و افزایش حضور مسافران به شهرستان شود.

مهندس زارع در ادامه از تشکیل 12 کمیته برای برنامه ریزی جهت فراهم کردن شرایط لازم برای پذیرش مسافران در ایام تابستان در این شهرستان خبر داد و از مسئولان کمیته ها خواست : در اسرع وقت برنامه های خود را به دبیرخانه اعلام نمایند.

معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری کامیاران در خاتمه گفت : اجرای مراسم های محلی و جشنواره های مختلف فرهنگی وهنری ، برپایی نمایشگاه و جنگ شادی از مواردی است که در ایام تابستان بایستی مورد توجه قرا گیرد.

سعید اسدی رئیس میراث فرهنگی در ابتدای این نشست  در گزارشی از آمادگی 19 اقامتگاه بوم گردی در پالنگان ، شش مدرسه در کامیاران و تشدید فعالیت اکیپ های نظارتی به منظور ارائه خدمات شایسته به مسافران در ایام تابستان خبر داد. /. 

ستاد خدمات سفر تابستان 98

بازدید [ 292 ]
برچسب ها