اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه ستاد برنامه ریزی سالگرد هفته دفاع مقدس در شهرستان کامیاران

ستاد برنامه ریزی سالگرد هفته دفاع مقدس سال 98 در شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار وبا حضور اعضاء ستاد تشکیل جلسه داد
برگزاری جلسه ستاد برنامه ریزی سالگرد هفته دفاع مقدس در شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه ستاد برنامه ریزی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال 98 در شهرستان کامیاران ظهر روز یکشنبه 24 شهریور ماه 98 در محل سالن جلسات فرمانداری کامیاران به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار  وبا حضور بخشداراران مرکزی و موچش و جانشین سپاه شهرستان و اعضای این ستاد به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های این هفته از 31 شهریور لغایت 7 مهر برگزار شد .

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران گفت : دوران دفاع مقدس به ما آموخت تا بتوانیم با اتکا بر نیروها وتوان داخلی همواره خود را آماده مقابله با هر گونه تهدید و با انتقال تجربیات به نسل های بعدی کشور را از هرگونه خطری مصون نماییم.

وی با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال جنگ و سالگرد هفته دفاع مقدس افزود: پیروزی ملت ایران در این جنگ وبا دستان خالی ناشی از اعتقاد ، باور وحدت و رهبری حکیمانه بنیان گذار کبیر انقلاب بود که باعث شد خود اتکایی و اقتدار کشور در عرصه دفاع ملی به گونه ای شکل بگیرد که امروز پیروز صحنه های مختلف بدون نیاز به جنگ نظامی باشیم.

فرماندار کامیاران با اشاره به اهمیت توسعه در بخش های نظامی و تاثیر آن بر سایر حوزه ها تصریح کرد : امروز به برکت جنگ هشت ساله ، ایران در مسائل نظامی و امنیتی وسایر زمینه ها به دستاوردهای بزرگی دست یافته که جا دارد برای حفظ آن تمام توان خود را بکار گیریم.

دکتر مسعود الماسی با بیان اینکه تصمیمات اخذ شده در برجام و پس از آن باعث سردرگمی دشمنان شده است ، افزود : هرچند جنگ نظامی به اتمام رسیده اما دفاع مقدس در مقابله با مبارزات نرمی که از سوی دشمنان با اهداف مختلف از قبیل ایجاد یاس ونا امیدی ، گرفتن مشروعیت از جامعه و کم رنگ کردن نقش مردمی در فعالیتهای اجتماعی دنبال می شود در جریان است.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه بر لزوم کیفی کردن برنامه ها و تشریح مباحثی که امروزه نیاز جامعه است تاکید کرد و گفت: بایستی نسبت به اجرای برنامه ها ومباحثی که تداوم راه شهیدان و الگو سازی از کسانی باشد که در دفاع از کیان اسلامی قربانی شدند پرداخته شود.

در ادامه این جلسه سرهنگ ایرج جعفری جانشین سپاه شهرستان گفت : دفاع مقدس متعلق به تمام ملت ایران بوده و نقش مردمی بودن آن بایستی با فراهم کردن شرایط مشارکت مردم در برنامه های سالگرد این هفته پررنگ شود.

وی با اشاره به تدارک برنامه های مختلف وشاخص در سطح شهرستان افزود: با پیشینه انقلابی مسئولان انتظار می رود مشارکت همه دستگاهها وادارت در اجرای این برنامه وسایر برنامه ها در حدی باشد که بتواند کیفیت برنامه ها را ارتقاء ومیزان مشارکت را افزایش داد.

سرهنگ جعفری گفت:  سپاه در کنار دولت و کمک کار دولت است وبه عنوان نیروی نظام اجازه سوء استفاده به دشمنان به منظور ایجاد تفرقه ونا امنی را نخواهد داد.

در ادامه مسئولان حاضر در این جلسه آمادگی خود را برای مشارکت در اجرای برنامه های ایام سالگرد هفته دفاع مقدس اعلام نمودند.

ستاد برنامه ریزی هفته دفاع مقدس شهریور 98

بازدید [ 281 ]
برچسب ها