اخبار

کامیاران

برگزاری جشن ستارگان وتجلیل از 165 دانش آموز موفق کامیاران

جشن ستارگان کامیاران به مناسبت هفته جوان و هفته معلم و به منظور تجلیل از 165 دانش آموز موفق وبرترو الگوسازی از فعالیت‌های این نخبگان و موفقیت‌های علمی ، فرهنگی ، هنری ، پژوهشی و ورزشی آنان با مسئولیت آموزش وپرورش وبا حضور فرماندار شهرستان برگزار شد
برگزاری جشن ستارگان وتجلیل از 165 دانش آموز موفق کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 98 جشن ستارگان کامیاران به مناسبت هفته جوان و هفته معلم و به منظور تجلیل از 165 دانش آموز موفق وبرترکامیارانی و الگوسازی از فعالیت‌های این نخبگان و موفقیت‌های علمی ، فرهنگی ، هنری ، پژوهشی و ورزشی آنان با مسئولیت آموزش وپرورش وبا حضوردکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، اله ویسی رئیس آموزش و پرورش ، معاونین آموزش وپرورش ، کارشناناسان ، مربیان ومعلمان شاغل در کامیاران و دانش آموزان و والدین آنها در محل سالن اجتماعات کمیته امداد این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تبریک هفته معلم و موفقیت دانش آموزان کامیارانی در عرصه های مختلف وابراز خرسندی از برگزاری چنین مراسمی ، گفت : نخبگان و جوانان حاضر بایستی آگاه باشند که استعداد برتر یک نعمت تعهدآور است و به پاس این نعمت الهی باید قدردان زحمات بزرگترها باشید و در راستای  ایجاد انگیزه و اشتیاق؛ رموز موفقیت و تجارب خود را در اختیار سایر دانش آموزان قرار دهید و برای پیشرفت روزافزون کشور، استان و شهرستان مسئولیت پذیر باشید.

دکتر الماسی با اشاره به لازمه وجود جوان و شور نشاط در جامعه افزود : یکی از آسیب  هایی که جامعه ما را تهدید می کند پیر شدن جمعیت و به دنبال آن از بین رفتن شور ونشاط و حصول رخوت است و شما جوانان می توانید با کسب ارزش های مثبت وسازنده در محیط علم ودانش این چالش را به حداقل برسانید.   

وی افزود : آسیب دیگری که جامعه ما را تهدید می کند و خطرناک تر از کندی رشد جمعیت است پدیده فرار مغزها که با استراتژی جمع کردن نخبگان توسط جوامع  غربی شکل می گیرد ، می باشد که در این صورت لازم است در تدوین ارزش ها بازنگری کنیم و به دنبال کسب رضایت درونی باشیم.

دکتر مسعود الماسی تفاوت های فردی و داشتن انتظار از خود به جای دیگران را از عوامل موفقیت بر شمرد و تصرح کرد : دانش آموزان نخبه الگویی مناسب برای نسل آینده و جوان جامعه هستند وعلم و دانش ونتیجه عملکرد و مشارکت اجتماعی سبب می شود تا چنین موفقیت هایی تداوم داشته باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه گفت : نهادهای مدنی ، دموکراسی و مردم سالاری دینی در جامعه ما وجود دارد و این وظیفه نظام آموزشی و تعلیم وتربیت ماست تا با برنامه ریزی صحیح خود از آنها صیانت کند وبا ارتقاء سطح بینش فکری و آگاهی نسل جوان تقویت عملکرد این نهادها و آینده درخشان را برای جامعه رقم بزند.

هادی اله ویسی مدیر آموزش وپرورش کامیاران در ابتدای این مراسم گفت : هدف از برگزاری چنین برنامه ای تجلیل از 165 دانش آموز نخبه وبرتر در زمینه های مختلف است.

وی افزود : از این تعداد 33 نفر مربوط به حوزه کنکور ، مسابقات علمی و جشنواره های آموزشی وپژوهشی و 132 نفر از آنان نفرات برتر استانی در مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی می باشند که عمده آنها مربوط به مسابقات قرآنی است.

اله ویسی تصریح کرد : کامیاران دارای دانش آموزان نخبه زیادی است که می توانند در مسابقات و جشنواره های مختلف درخشش قابل توجهی داشته باشند وبا برنامه ریزی صورت گرفته تلاش خواهیم کرد تا استعدادهای بیشتری در سال تحصیلی آینده بتوانند صاحب عنوان و موفقیت شوند.

مدیر آموزش وپرورش کامیاران با تبریک این موفقیت ها اظهار امیدواری کرد : دانش آموزان نخبه نسبت به چنین موقعیتی که خداوند در اختیار آنها قرار داده شکرگزار باشند و توان خود را جهت ارتقاء و توسعه همه جانبه جامعه وشهر خود بکار گیرند.

در پایان این مراسم از 165 نفر از دانش آموزان نخبه و برتر رشته های مختلف تجلیل به عمل آمد.

در خلال این مراسم برنامه های شاد و متوع دیگری هم اجرا شد./.

جشن ستارگان کامیاران اردیبهشت98

بازدید [ 482 ]
برچسب ها