اخبار

کامیاران

برگزاری اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان در سال 97

اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کامیاران به منظور ارائه گزارش بانک ها ودستگاههای اجرایی در خصوص تسهیلات اشتغال فرا گیر ، توسعه پایدار روستایی ومشاغل خانگی برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان در سال 97
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران اولین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کامیاران به منظور ارائه گزارش بانک ها ودستگاههای اجرایی در خصوص تسهیلات اشتغال فرا گیر ، توسعه پایدار روستایی ومشاغل خانگی به ریاست عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری کامیاران برگزار شد.
معاون فرماندار کامیاران در این جلسه با اشاره به اینکه مهمترین هدف کارگروه ایجاد بسترهای لازم به منظورافزایش اشتغال و تولید است ، گفت: بانک ها با تسهیل گری لازم بایستی زمینه جذب اعتبارات را فراهم نمایند.
عطاء اله فرهادی در خصوص زمینه های اشتغال با تسهیلات در نقاط مختلف شهری وروستایی افزود : خوشبختانه ظرفیت های مطلوبی در سطح شهرستان وجود دارد که انتظار می رود با قدرت ریسک پذیری بانکها و مشاوره های لازم از سوی آنها و نیز تلاش دستگاههای متولی از این ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود. 
وی تاکید کرد : اجرای دستور العمل وشیوه نامه پرداخت توسط بانکها اقدامی موثر در جهت به نتیجه رسیدن طرح ها ست.
معاون فرمانداری کامیاران در ادامه در گزارشی از تصویب و ارائه حدود 160 طرح توسعه پایدار روستایی با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان خبر داد .
فرهادی گفت : از طرح های فوق تعداد 59 طرح با اعتبار 6 میلیارد و 200 میلیون تومان تایید و به بانکها واگذار شده است.
معاون فرمانداری کامیاران خاطر نشان کرد تا آخر تیر ماه برای تصویب واجرای بقیه طرح ها نیز فرصت وجود دارد.

بازدید [ 612 ]
برچسب ها