اخبار

کامیاران

برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران در سال 98

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرماندار در محل آموزش و پرورش کامیاران برگزار شد .
برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران در سال 98

به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این جلسه که ظهر روز شنبه 7 اردیبهشت ماه 98 در محل اداره آموزش وپرورش کامیاران برگزار شد ، دکتر الماسی با تبریک فرا رسیدن هفته ی کارگر، شورا و معلم و با عنایت به نامگذاری سال جدید با عنوان رونق تولید خواستار برگزاری ویژه برنامه هایی در خصوص این مناسبت ها شد.

وی با اشاره به میز خدمت های برگزار شده در نواحی مخلتف شهرستان و بیان اینکه یکی از درخواست مردم روستا ها تعیین تکلیف مدارس تخریب شده روستایی است دستور به برگزاری جلسه فوری و دعوت از مراجع ذیربط را از مدیریت آموزش پرورش جهت تعیین تکلیف هرچه سریع تر لکه های آموزشی شهری و ساماندهی و تخریب و بازسازی نواحی آموزشی روستایی به کمک سازمان نو سازی مدارس شد.

در ادامه فرماندار شهرستان  تکریم مقام معلم و برگزاری مراسمی در شان این زحمتکشان را ضروری دانست و افزود :نشست هایی به  منظور بیان گزارش عملکرد آموزشی و توجه به مباحث تربیتی از دیدگاه دین اسلام توسط معلمان و با حضور روحانیون در نواحی شهری وروستایی برگزار شود.

فرماندار شهرستان با تاکید بر برگزار ی هرچه باشکوه تر مراسم جشن ستارگان و تقدیر از معلمان دلسوز به دست نخبگان شهرستان را یکی از خلاقانه ترین کار های ارزشی بیان کرد و تصریح کرد: تقدیر واقعی به دست خود دانش آموزان بهترین قدردانی از زحمات آنان است .

در خاتمه این جلسه به اهمیت موضوع ارتباط رشته تحصیلی مدرسان شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی با موضوعیت تدریس آنان در کلاس درس  پرداخته شد.

شورای آموزش وپرورش 7 اردیبهشت 98

بازدید [ 804 ]
برچسب ها