اخبار

کامیاران

برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان وجوانان در کامیاران

اردوی تدارکاتی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان با هماهنگی و پیگیری دکتر الماسی فرماندار کامیاران در این شهرستان برپا شد
برپایی اردوی تدارکاتی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان وجوانان در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان با حضور در تمرینات تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان در سالن ورزشی شهید محسنی فرد وخیر مقدم به وزرشکاران ، سرپرست ، مربی وسایر عوامل این تیم گفت : هدف از برگزاری برنامه های این چنینی معرفی هرچه بهتر ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان کامیاران در زمینه های مختلف است.

وی افزود : نوجوانان و جوانان کامیارانی در زمینه های علمی و ورزشی دارای استعداد وتوانایی خیلی خوبی هستند که اگر انگیزه لازم برای حضور در میدان های مختلف پیدا کنند می توانند موفق عمل نمایند که حضور تیم های ملی می تواند در ایجاد انگیزه لازم موثر باشد.

دکتر الماسی تصریح کرد : در حال حاضر دو وزنه بردار کامیارانی به نام های محمدرضا صادقی وامیر حسین بشتام در اردوی تیم ملی حضور دارند که این نوید بخش آینده ای خوب برای معرفی ورزشکاران کامیارانی در عرصه های ملی است.

فرماندار شهرستان کامیاران درخاتمه با تقدیر از همکاری ادارات شهرستان جهت اسکان این مهمانان اظهار امیدواری کرد : با تداوم این همکاری ها شاهد اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی دیگری در شهرستان باشیم.

حبیب پور سرپرست تیم ملی وزنه برداری کشور در تمرینات تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان با ابراز خرسندی از حضور این تیم در کامیاران گفت : خوشبختانه امکانات وزنه برداری در کامیاران برای برپایی چنین اردو هایی در سطح کشور کم نظیر است.

وی افزود : چنین امکانات و فضایی می تواند پذیرایی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان نیز باشد که پیگیری لازم در این خصوص هم خواهد شد.

گفتنی است به منظور حضور موفق در رقابت های قهرمانی جوانان جهان و بازی های آسیایی نوجوانان و جوانان تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشورمان متشکل از 20 وزنه بردار در رده نوجوانان و جوانان و 5 نفر عوامل در این اردوی تدارکاتی حضور دارند که به مدت دو هفته زیر نظر مربی کردستانی شاهو جوانمردی تمرینات خود را انجام می دهند.

لازم به ذکر است این تیم در مسابقات آسیایی ازبکستان که در بهمن ماه برگزار می شود حضور خواهد یافت./.


 

بازدید [ 114 ]
برچسب ها