اخبار

جمال ارشدی

برنامه ها وطرح های آموزشی مختلف به منظور توانمندسازی جوانان ، دانش آموزان وزنان در کامیاران اجرا می شود

جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان گفت : به منظور توانمندسازی جوانان ، دانش آموزان وزنان در مقابله با آسیب ها ، طرح ها وبرنامه های مختلف آموزشی اجرا می شود.
برنامه ها وطرح های آموزشی مختلف به منظور توانمندسازی جوانان ، دانش آموزان وزنان در کامیاران اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی ظهر روز دوشنبه ۸ آبان به ریاست سرپرست فرمانداری کامیاران و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

جمال ارشدی در این جلسه با اشاره به آسیب‌های که می‌تواند افراد جامعه را به ویژه نسل جوان را تهدید کند ، گفت : توانمند سازی افراد جامعه در مواجهه با هرگونه آسیب و عوامل آسیب زا ضروری است.

وی افزود : دراین راستا لازم است با تشکیل تیم های تخصصی صلاحیت افراد آموزش دهنده تعیین و با تشکیل تیم های کارشناسی  و برگزاری جلسات مختلف با افراد صاحب نظر برنامه و طرح‌های لازم  تدوین و در بازه های زمانی مناسب اجرا شود.

ارشدی از آموزش به عنوان راهکار اساسی نام برد و خاطرنشان کرد : آموزش افراد باید به گونه‌ای باشد که الگوپذیری صحیح به دنبال داشته باشد .

سرپرست فرمانداری کامیاران نقش آموزش و پرورش و ورزش و جوانان را در این زمینه مهم دانست و گفت : آموزش و پرورش می تواند با استفاده از توانایی مشاوران وطرح مباحث تربیتی در جلسات انجمن اولیاء ومربیان نسبت به آگاه سازی خانواده ها ودانش آموزان و ورزش و جوانان نیز با ایجاد نشاط اجتماعی با همکاری سایر ادارات و فعال نمودن ورزش محلات در جهت کاستن از اثرات آسیب ها اقدام نمایند.

بازدید [ 1261 ]
برچسب ها