اخبار

کامیاران

بررسی وضعیت املاک و پروژه های آموزشی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران، صبح امروز نشست بررسی وضعیت املاک و پروژه های آموزشی شهرستان کامیاران و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها با حضوردکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ، مدیر آموزش و پرورش و تنی چند از مسولین شهرستان در فرمانداری کامیاران برگزار شد .
بررسی وضعیت املاک و پروژه های آموزشی شهرستان کامیاران

 

 

الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به اهمیت موضوع و ضرورت رفع مشکل مدارس نوساز، از ادارات و دستگاه های مرتبط خواست در بازه زمانی کوتاه و ظرف هفته جاری نسبت به تامین امکانات و نیاز این مدارس از جمله برق و گاز اقدام کنند. .

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر تثبیت و رفع مشکل مالکیت زمین مدارس شهرستان تاکید و اظهار داشت: باید با حمایت استان و دستگاه های متولی نسبت به نوسازی و باز سازی مدارس تخریبی شهرستان اقدام کرد .

 

مسعود الماسی واگذاری پروژه های نیمه تمام آموزشی شهرستان به بخش خصوصی را یکی دیگر از برنامه‌های در دست اقدام عنوان کرد و گفت: با استفاده از این پتانسیل می توان پروژه های نیمه تمام را تکمیل و تحویل داد

.

در این نشست رشید قربانی، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان بر همکاری کلیه دستگاه های متولی برای رفع مشکلات مدارس نوساز و امکان بهره برداری کامل از آنها با توجه نیاز شهرستان تاکید کرد

قربانی با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به فضای آموزشی در نقاط مختلف در آینده، خواستار حفظ و تملک زمین های دارای کاربری آموزشی با لحاظ ضوابط در سطح شهرستان شد

 

مدیر آموزش و پرورش کامیاران هم چنین گزارشی از پروژه های نیمه تمام و راکد شهرستان ارایه کرد و خواستار تحویل پروژه های نیمه تمام  و تخصیص اعتبار برای پروژه های راکد شد.
در حاشیه این جلسه  بررسی قدیمی ترین مدرسه احداث شده در استان که در روستای رمشت بوده جهت معرفی به عنوان مدرسه یادگار به عنوان جاذبه دیدنی و موزه جهت بازسازی بحث و مورد تاکیید فرماندار شهرستان  در دستور جلسه  قرار گرفت.
.

.

 

 

بازدید [ 624 ]
برچسب ها