اخبار

بررسی مشکلات روستا‌های دهستان گاورود بخش موچش شهرستان کامیاران

سید احسن علوی نماینده مجلس در دیدار با مردم روستاهای دهستان گاورود بخش موچش با اشاره به اقدامات خیلی خوب در جهت افزایش امکانات مردم از اجرای پروژه های آبرسانی وگازرسانی به این روستاها خبر داد و گفت : با تکمیل این پروژه‌ها بخش مهمی از مشکلات این دهستان مرتفع خواهد شد.
بررسی مشکلات روستا‌های دهستان گاورود بخش موچش شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز چهارشنبه 22 شهریور ماه جمال ارشدی سرپرست فرمانداری ، سید احسن علوی نماینده‌ی مجلس ، بخشدار موچش  و جمعی از مسئولان شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات  از روستاهای دهستان گاورو بخش موچش بازدید کردند .
سید احسن علوی نماینده مجلس در این بازدید ضمن دیدار با مردم این روستاها با اشاره به اقدامات خیلی خوب  در جهت افزایش امکانات مردم گفت:اجرای پروژه‌های آبرسانی و گازرسانی در این روستاها در حال حاضر در جریان بوده و با تکمیل این پروژه‌ها بخش بزرگی از مطالبات مردمی محقق خواهد شد.
وی افزود: در این بازدید ودیدار مردمی کمبود آب شرب و آب کشاورزی، مشکلات مخابراتی  ، نبود دور برگردان مناسب در سربناو ،  نامناسب بودن راههای روستایی، عدم اجرایی طرح‌ هادی و نبود پایگاه فوریت های پزشکی به عنوان مهمترین مسائل و مشکلات از سوی اهالی مطرح و علیرغم اینکه وظیفه نمایندگی تصویب قوانین ونظارت بر اجرای آن می باشد قول لازم مبنی بر پیگیری این مطالبات داده شد.
  نماینده مردم سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی از پیگیری مسایل و مشکلات  خبر داد و خاطر نشان کرد : :هر چند درآمد های دولتی و اعتبارات محدود است اما انتظار می رود با تلاش و دلسوزی بیشتر مسئولان و همراهی مردم بتوان مشکلات را به حداقل رساند. 
سید احسن علوی با اشاره به اشتغال بیشتر مردم این دهستان در زمینه کشاورزی وباغداری ، افزود: جهاد کشاورزی آمادگی لازم برای پرداخت تسهیلات در زمینه‌ی مکانیزاسیون کشاورزی دارد و در این راستا برای آبیاری قطره‌ای در سطح هکتار 7 میلیون و انتقال آب با لوله 3 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت می شود.
علوی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات مقاوم سازی و احداث مسکن روستایی تا سقف 18 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه کماکان در جریان بوده و برای اجرای طرح‌های هادی در این روستاها پس از اتمام گازرسانی اقدام خواهد شد.

بازدید [ 578 ]
برچسب ها