اخبار

کامیاران

بررسی مشکلات روستاهای شاهینی ، عصرآباد ، پشاباد ، گلیان و میرگسار از توابع بخش مرکزی کامیاران

ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ، علوی نماینده مجلس ، باتمانی بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولان به منظور بررسی مسائل ومشکلات روستاهای شاهینی ، عصرآباد ، پشاباد ، گلیان میرگسار از مسیر این روستاها بازدید و در جمع مردم شاهینی حضور یافتند.
بررسی مشکلات روستاهای شاهینی ، عصرآباد ، پشاباد ، گلیان و میرگسار از توابع بخش مرکزی کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز سه شنبه 12 دی ماه جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ، سید احسن علوی نماینده مردم سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی ، فریدون باتمانی بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولان به منظور بررسی مسائل ومشکلات روستاهای شاهینی ، عصر آباد ، پشاباد ، گلیان ومیرگسار از مسیر این روستاها بازدید ودر جمع مردم شاهینی حضور یافتند.

جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در این بازدید ودیدار گفت : دولت ومسئولان با تمام توان در جهت حل مسائل ومشکلات  تلاش می کنند و در این راستا از تمام ظرفیت های به ویژه ظرفیت های مردمی استفاده می کنند.

وی افزود : حل مسائل ومشکلات مناطق روستایی با احساس مسئولیت ، همراهی وهمکاری خود مردم و شوراهای اسلامی میسربوده و فرمانداری و سایر مسئولان در همه حال پذیرای مردم و خواسته های آنان خواهند بود.

ارشدی ضمن تاکید لازم مبنی بر ترویج احساس امید تصریح کرد : در حال حاضر بخشی از مشکلات اجتماعی ناشی از نبود امید است که ما در این زمینه نیز تلاش خواهیم کرد با اجرای برنامه های مختلف وفراهم کردن نشاط اجتماعی شرایط مطلوب زندگی را فراهم نماییم.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه اظهار امیدواری کرد : با وحدت وهمبستگی ، توکل وایمان به خدا ، خلوص نیت ، پیگیری بهتر امور و مشارکت مردم به نتیجه دلخواه دست یابیم.

سید احسن علوی نماینده مردم سنندج ، دیواندره وکامیاران در مجلس شورای اسلامی در این دید وبازدید گفت: خوشبختانه در حال حاضر امکانات روستاهای استان نسبت به بعضی از استان ها خوب بوده و ما پیگیر هستیم تا بر اساس نیازامکانات روزاین روستاها  را به منظور پیشگیری از مهاجرت ارتقاء وسطح رفاه را بالا ببریم.

 وی با اشاره به برخی از مشکلات اعتباری دولت افزود : برای ایجاد بسیاری از امکانات ، به نتیجه رساندن پروژه ها و ایجاد زیرساخت ها نیازمند تامین اعتبار و بودجه های کلان هستیم که به دلیل تحریم های ظالمانه و کم کاریهای گذشته تامین کامل اعتبارات توسط دولت میسر نیست.

سید احسن علوی افزود : درحال حاضر دولت یک و نیم  میلیارد دلار برای اشتغالزایی در روستاها اختصاص داده که سهم روستاهای کردستان از این مبلغ 420 میلیارد تومان است.

نماینده مردم سنندج ، دیواندره وکامیاران در مجلس قول لازم برای پیگیری مشکلات روستاهای ذکر شده داد وگفت: برای حل بخشی از مشکلات روستای شاهینی 50 میلیون تومان اعتبار تخصیص خواهد یافت.

 

در ابتدای این دید وبازدید شورا ودهیار شاهینی به بیان برخی از مشکلات موجود پرداخته وفریدون باتمانی بخشدار مرکزی از اجرای طرح های مختلف عمرانی و خدماتی از ابتدای سال تا کنون درروستاهای بخش مرکزی خبر داد.

 

بازدید [ 1166 ]
برچسب ها