اخبار

کامیاران

بررسی مسائل و مشکلات مربوط به هلال احمر شهرستان کامیاران

در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر و معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری دکتر الماسی خواستار حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور به منظور بررسی مسائل هلال احمر شهرستان در کامیاران شد
بررسی مسائل و مشکلات مربوط به هلال احمر شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر امروز شنبه 22 تیر ماه 98 در محل فرمانداری جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرمانداری شهرستان کامیاران ، محمدباقر محمدی رئیس جمعیت هلال احمر کردستان ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری کامیاران ، رئیس حراست هلال احمر کردستان و رئیس هلال احمر کامیاران به منظور بررسی مسائل ومشکلات هلال احمر این شهرستان برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با تقدیر از خدمات ارزنده هلال احمر در امر امداد ونجات گفت : هلال احمر به عنوان نهادی مردمی و مورد اعتماد اقشار مختلف جامعه تلاش خوبی در جهت امداد رسانی به هم وطنان دارد.

وی با اشاره به حضور نیروهای توانمند در بدنه هلال احمر اظهار امیدواری کرد : با ارائه آموزش های لازم به مردم و تلاش در جهت تقویت فرهنگ عمومی شاهد کاهش حوادث ناگوار باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به برخی مسائل ومشکلات هلال احمر شهرستان و لزوم تصمیم گیری دقیق در راستای حل این مشکلات خواستار حضور دبیر کل جمعیت هلال کشور در شهرستان شد.

در ادامه این جلسه محمد باقر محمدی رئیس جمعیت هلال احمر کردستان گفت : تمام تلاش هلال احمر به عنوان بزرگترین نهاد مردمی کشور رعایت اصول انسانیت و بشردوستی است.

وی افزود : هلال احمر کردستان با همت داوطلبان مردمی می کشود تا با به روز کردن آموزش ها سطح خدمات رسانی در امر امداد ونجات را ارتقاء دهد.

 رئیس جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به بعضی از مسائل و مشکلات مطرح شده در ارتباط با هلال احمر شهرستان کامیاران و لزوم کمک به این نهاد ، اظهار امیدواری کرد : این مسائل با همكاری دستگاههای مختلف شهرستان و با حضور دبیرکل جمعیت در جهت منافع مردم که همان اهداف این جمعیت است حل وفصل شود./.

بازدید [ 437 ]
برچسب ها