اخبار

فرماندار شهرستان کامیاران

بررسی مسائل و مشکلات سطح شهر کامیاران در نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار واعضای شورای شهر

در جلسه ای با حضور دکترالماسی فرماندار شهرستان کامیاران و اعضای شورای شهر مسائل و مشکلات سطح شهر کامیاران مورد بررسی قرار گفت
بررسی مسائل و مشکلات سطح شهر کامیاران در نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار واعضای شورای شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار و اعضای شورای شهر کامیاران به منظور بحث وبررسی در خصوص مسائل مختلف سطح شهر وارائه راهکارهای لازم در این زمینه ها در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در ابتدا با تقدیر از عملکرد شورای اسلامی در پی بارش های اخیر مبنی برساماندهی و کنترل وپیشگیری ازحوادث غیر قابل پیش بینی در سطح شهر و حضور تک تک اعضای شورا در کنار مردم  ونیروهای امدادی برای تسهیل در انجام عملیاتهای لایروبی و پاکسازی رودخانه ها گفت: خوشبختانه در طول بارندگی های صورت گرفته شاهد وحدت وهمدلی مردم با ادارات و کمترین خسارت بودیم.

دکترالماسی با اشاره به نقش شورای اسلامی در اجرای طرح ها وبرنامه های مختلف و توسعه سطح شهر افزود : هم اندیشی و همراهی شورای اسلامی درجهت پیشبرد اهداف وافزایش نقش مردم در حل مشکلات ضروری است و انتظار می رود تصویب تمام  مصوبات در راستای آیین نامه ها ، قانون ومنافع عمومی باشد.

وی  به مهمترین دغدغه ها و مسائل یپیش روی شهروندان که اخیرا هم توسط رسانه ها به سمع و بصر فرمانداری شهرستان رسیده اشاره و اظهار کرد : مهمترین این موارد شامل ساماندهی ترمینال، ترافیک و کمربندی ، سد معبر ، صنوف مزاحم ، غسالخانه و بهسازی خیابان ها اصلی وفرعی ،  کوچه ها و معابر است که انتظار می رود با همفکری و همراهی اعضای شورا و کارشناسان ذی ربط در جهت حل این موارد گام های اساسی برداشته شود.

دکتر الماسی فرماندار شهرستان در ادامه تصریح کرد : شفاف سازی ، هدفمندی ، ساختار گرایی و حصول نتیجه درعملکرد شورای اسلامی با توجه به دیدگاه مردمی امری ضروری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سپس با اشاره به نبود شهردار و لزوم  انتخاب لایق ترین فرد به عنوان شهردار کامیاران از اعضای این شورای اسلامی این شهر خواست : این اقدام را به عنوان اولویت کاری خود براساس قانون و با دقت تمام قرار دهند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه گفت : فرمانداری بر اساس قانون تنها نسبت به بررسی مصوبات شورا و تطبیق آن با آیین نامه ها اقدام و در صورت معرفی گزینه پیشنهادی با نظر واحد شورا به عنوان شهردار بلافاصله به منظور خروج شهر از این حالت ضمن توجه به منافع مردم اقدام خواهد کرد.

در ادامه این جلسه آزاد شیروانی رئیس شورای شهر کامیاران به بیان عملکرد شورا و شهرداری وتلاش این مجموعه برای جلوگیری از بروز هرگونه اتفاق وحادثه در مدیریت شهری پرداخت و گفت : ما در این بازه ی زمانی تمام توان  خود را به منظور آسایش شهروندان و پیشگیری از بروز هرگونه مشکل بکار گرفتیم.

وی افزود : شورای اسلامی شهر کامیاران به عنوان نماینده مردم تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بر اساس منافع عمومی عمل شود.

 

نشست با شورا فروردین 98

بازدید [ 796 ]
برچسب ها