اخبار

کامیاران

بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور

در جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران، خانلری معاون دانشگاه پیام نور کردستان و مسئولان شهرستانی واحد پیام نور کامیاران مسائل ومشکلات این دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت
بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر امروز چهارشنبه 28 آذر ماه 97 جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، دکتر خانلری معاون دانشگاه ، مسئولان شهرستانی واحد پیام نور کامیاران و نماینده دانشجویان به منظور بررسی مسائل ومشکلات پیام نور کامیاران وارائه راهکارهای لازم جهت حل آن در محل پیام نور کامیاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه دانشگاه و دانشجو در توسعه برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی در سطح جامعه گفت : دولت در راستای حمایت از قشر دانشجو و پررنگ کردن نقش دانشگاه از ظرفیت ها و پتانسیل های لازم بهره خواهد برد و تلاش کرده است فضای مناسب برای شنیدن نظرات این عزیزان فراهم نماید.

وی ضمن استماع مسائل ومشکلات دانشگاه پیام نور کامیاران به ویژه وضعیت ساختمان آن افزود : نشست های متعددی به منظور احداث ساختمان مستقل دانشگاه انجام شده است و این نشست ها ادامه خواهد داشت تا به نتیجه مطلوب برسد.

دکتر الماسی ازآمادگی فرمانداری به منظور پیگیری احداث ساختمان  دانشگاه پیام نور خبرداد وبا ارائه پیشنهادهایی تصریح کرد : هماهنگی لازم برای کمک در این راستا و نشست با دستگاههای ذی ربط صورت خواهد گرفت و انتظار می رود مسئولان این دانشگاه نیز در این زمینه پیشقدم شوند.

فرماندار شهرستان کامیاران خاطر نشان کرد : تلاش ما استفاده از راهکارهای مختلف به منظور حل مشکل ساختمان دانشگاه است و با بهره مندی از راههای ممکن منافع دانشگاه به خوبی لحاظ خواهد شد.   

گفتنی است در این نشست دکتر خانلری معاون دانشگاه پیام نور کردستان ، مسئولان شهرستانی واحد پیام نور کامیاران و نماینده دانشجویان به بیان مشکلات این دانشگاه پرداختند واعلام کردند در حال حاضر مهمترین مشکلات این دانشگاه نبود ساختمان مستقل است وخواستار حمایت فرمانداری به منظور حل این مشکل شدند.

 

بازدید [ 711 ]
برچسب ها