اخبار

کامیاران

بررسی مسائل ومشکلات شهر وشهرداری کامیاران

عصر امروز سه شنبه نشست مشترک معاون فرمانداری ، اعضای شورای شهر ، شهردار وکارشناسان فرمانداری وشهرداری به منظور بررسی مسائل ومشکلات شهر وشهرداری کامیاران برگزار شد.
بررسی مسائل ومشکلات شهر وشهرداری کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر امروز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه نشستی با حضور معاون فرمانداری ، شهردار کامیاران ، اعضای شورای شهر و کارشناسان حوزه های مختلف فرمانداری وشهرداری در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان کامیاران برگزار شد.

در این جلسه مسائل ومشکلات شهر کامیاران وشهرداری مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری کامیاران هدف از این جلسه را ایجاد هماهنگی بیشتر بین مجموعه  فرمانداری وشهرداری عنوان وبر لزوم تداوم این نشست ها با حضور کارشناسان دو دستگاه تاکید کرد و گفت : در راستای پیشبرد اهداف و برنامه ها هماهنگی  وتعامل بیشتر ضروری است.

وی با تقدیر از اقدامات مثبت و خوب شورا وشهرداری جهت ارائه خدمات مناسبت و رفاه شهروندان افزود : لازم است این خدمات به خوبی منعکس تا عموم مردم در جریان امور قرار گیرند.

فرهادی تصریح کرد : بستر کار و فعالیت فراوان بوده و مجموعه فرمانداری با اقتدار در کنار شورا و شهرداری قرار دارد تا انجام کارها به خوبی پیش برود.  

معاون فرماندار کامیاران در ادامه افزود : انتظار بر این است هر اقدامی که توسط شهرداری وسایر ادارات صورت می گیرد با اطلاع فرمانداری وکارشناسان ذی ربط باشد.

عطاء اله فرهادی با اشاره به واریز مبلغ 5 میلیارد و 700 میلیون تومان توسط استانداری در سال گذشته به حساب شهرداری اظهار امیدواری کرد : با ارائه گزارش عملکرد در حوزه اعتباری شفاف سازی لازم صورت گیرد.

در ادامه این نشست شهردار واعضای شورای شهر به بیان نکات و خدمات صورت گرفته و هزینه های پروژه های تکمیل شده  در چند مدت اخیر توسط شهرداری کامیاران پرداختند واظهار امیدواری کردند با حمایت و همراهی ادارات و مردم روز به روز شاهد توسعه همه جانبه کامیاران باشیم.

سایر نکاتی که توسط کارشناسان  حاضر در این جلسه مطرح شد عبارت بود از :  انجام پروژه ها در زمان مناسب ، اولویت بندی پروژه ها ، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ، رعایت نکات فنی ، ارائه مستندات پروژه ها در حین اجرا ، تو جه به پروژه های نیمه تمام و همچنین هماهنگی وهمکاری بیشتر در اجرای کار   

نشست با شورا و شهرداری

بازدید [ 667 ]
برچسب ها