اخبار

بررسی مسائل ومشکلات شهرستان کامیاران

در جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و مهندس سید احسن علوی نماینده مردم سننندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی مسائل ومشکلات این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی مسائل ومشکلات شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر امروز چهارشنبه 16 خرداد ماه جلسه ای در محل فرمانداری کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس سید احسن علوی نماینده مردم سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی ، مهندس محمد حسین محمدی مدیر عامل شرکت آبفای کردستان ، فرهادی معاون فرمانداری ، عزیزی رئیس شورای شهرستان  وجمعی از مسئولان مسائل ومشکلات شهرستان کامیاران مورد بررسی قرار گرفت وقول های مساعد توسط مهندس علوی نماینده مجلس جهت پیگیری های لازم در سطوح عالی داده شد.

در ابتدای این جلسه دکتر مسعود الماسی به بخشی از نیازهای مهم شهرستان اشاره کرد وگفت : پروژه ها وطرح های مختلفی در مناطق شهری در حال اجراست که تصفیه خانه فاضلاب یکی ازاین طرح های مهم آنهاست.

دکتر الماسی در ادامه اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و نشاط آفرین در جامعه را به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی وفرهنگسازی را ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد : در این راستا نیز دستگاههای مختلف اقدام نمایند.

وی افزود : با توجه به اینکه روستاهای شهرستان به عنوان قطب تولید در کشاورزی ، باغداری و دامداری مطرح می باشند حمایت از اجرای پروژه های مختلف در روستاها به ویژه توسعه و آسفالت راه روستایی ضروری است.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به پتانسیل و جایگاه جناب آقای مهندس علوی خواستار پیگیری و رایزی لازم برای حل مشکلات ، توسعه بیشتر وکسب منافع بیشتر برای استان توسط این نماینده مجلس شد.

مهندس سید احسن علوی نماینده مردم سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت : همراهی وقدرسناسی مردم کامیاران ما را مجاب به خدمت بیشتر می کند.

وی افزود : برای منافع مردم لازم است اختلاف ها کنار گذاشته شود و با اعتقاد راسخ کار شود.

علوی با اشاره به بخشی از مشکلات اعتباری دولت تصریح کرد : تقویت بخش خصوصی ، تقویت سطوح مدیریتی ، تدوین سند جامع در بخش های مختلف و استفاده از فرصت ها ، ظرفیت ها وپتانسیل ها به ویژه در حوزه فنی ومهندسی و انتقال این نیروی کار به خارج می تواند گام مهمی در جهت حل این مشکلات باشد.

نماینده مردم سنندج کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تاکید لازم مبنی بر حمایت از مدیران کارآمد و دلسوزدولتی از دعوت از تعدادی از وزرا و مسئولان عالی رتبه به منظور بازدید از طرح های مختلف وتسریع در اجرای آنها خبر داد.

وی در خاتمه به بعضی از برنامه های پیگیری شده اشاره کرد و گفت : قول ساخت یک مدرسه توسط بنیاد برکت در کامیاران ، کمک 55 میلیون تومانی به فوتبال کامیاران ، تخصیص 8 میلیارد تومان برای تصفیه خانه آب وفاضلاب شهری و پیگیری حل مشکلات زمین های قولنامه ای بخشی از این برنامه ها ست.

در این جلسه معاون فرمانداری ، مدیر عامل آبفای شهری استان ، بخشدار مرکزی ، رئیس شورای شهرستان و رئیس آبفای شهری کامیاران به بیان مسائل و اقدامات انجام شده در حوزه اختیارات خود پرداختند.

 

 

بررسی مسائل ومشکلات

بازدید [ 708 ]
برچسب ها