اخبار

کامیاران

بررسی مسائل ومشکلات دانشگاه پیام نور کامیاران

در نشستی با حضور دکتر ارشدی سرپرست فرمانداری ، دکتر مرادی رئیس و حسن ملکی معاون مالی دانشگاه پیام نور کردستان ، مسئول دفتر نمایندگان مجلس ، مسئول دانشگاه پیام نور کامیاران و جمعی از اساتید ودانشجویان مسائل ومشکلات دانشگاه پیام نور واحد کامیاران مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی مسائل ومشکلات دانشگاه پیام نور کامیاران

جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ضمن اعلام آمادگی لازم مبنی بر پیگیری مشکلات این واحد دانشگاهی ، گفت : حل مشکلات و توسعه وارتقاء فعالیتهای دانشگاه پیام نورکامیاران با تمام توان مد نظر می باشد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص تخصیص زمین به منظور احداث ساختمان دانشگاه افزود : انجام اقدامات بعدی در خصوص تثبیت مالیکت زمین با همکاری دانشگاه و راه وشهرسازی ضروری است.

ارشدی خاطر نشان کرد : با فراهم شدن مقدمات اولیه موضوع احداث دانشگاه پیام نور کامیاران دراعتبارات سال 97 لحاظ خواهد شد.

اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان در این جلسه گفت : دانشگاه پیام نور واحد کامیاران دارای مشکلاتی است که برای حل آن نیازمند همکاری مسئولان ونمایندگان محترم مجلس می باشیم.

وی افزود : در حال حاضر مهمترین مشکل این واحد دانشگاهی نبود ساختمان مستقل است ، که در حال حاضر مقدمات لازم برای دریافت زمین مناسب ساخت صورت گرفته و در صورت فراهم شدن شرایط 50 درصد اعتبار احداث ساختمان توسط خود دانشگاه تامین خواهد شد.

مرادی خاطر نشان کرد : به منظور تجهیز این مرکز مشکل خاصی نداشته ودر خصوص اختصاص نیرو نیز با هماهنگی مسئول واحد و سایر همکاران اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

حسن ملکی معاون مالی دانشگاه پیام نور کردستان  در این جلسه به موفقیت های این واحد دانشگاهی در جذب دانشجو اشاره کرد وگفت : این واحد دانشگاهی نیازمند حمایت همگان است تا بتواند نقش مطلوب تری در ادامه تحصیل علاقمندان در مقاطع آموزش عالی ایفا نماید.

وی  افزود : دانشگاه پیام نور نیز بنا به بضاعت وتوان مالی خود در حل مشکلات پیش قدم خواهد بود.

گفتنی است در پایان این نشست اعلام شد به منظورحل مشکلات مربوط به زمین دانشگاه و انجام اقدامات بعدی جهت احداث ساختمان جلسه ای در آینده نزدیک با حضور مسئولان دانشگاه پیام نور ، سرپرست فرمانداری و مدیر کل راه وشهرسازی کردستان وسایر مسئولان برگزار خواهد شد.

 


بازدید [ 982 ]
برچسب ها