اخبار

بررسی مسائل ومشکلات حوزه آموزش وپرورش کامیاران

به مناسبت هفته دولت وروز کارمند ودر سومین روز از این هفته ، سرپرست فرمانداری و معاون فرماندار از آموزش وپرورش کامیاران بازدید و ضمن دیدار با مدیر ، معاونین و کارکنان این اداره و تبریک این ایام ، طی نشستی مسائل مربوط به حوزه آموزش وپرورش را بررسی کردند.
بررسی مسائل ومشکلات حوزه آموزش وپرورش کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  روز شنبه 4 شهریور ماه سرپرست فرمانداری به مناسبت هفته دولت از آموزش وپرورش کامیاران بازدید و در نشستی با حضور سرپرست فرمانداری و معاون فرمانداری در مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کامیاران در خصوص مسائل و موضوعات حوزه آموزش و پرورش شهرستان بحث وتبادل نظر بعمل آمد.

  جمال ارشدی سرپرست فرماندار کامیاران در این نشست که مدیر و معاونین و جمعی از کارشناسان آموزش وپرورش حضور داشتند ، با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش در رشد و توسعه کشور ، اظهار داشت : آموزش و پرورش در هر کشوری اساس و زیربنای توسعه بوده و با توجه به گستردگی حوزه فعالیت های آموزش و پرورش ، همراهی و همکاری دیگر نهادها می تواند سبب تسهیل در اجرای برنامه ها و تحقق اهداف آموزش و پرورش گردد .

وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی ، زمینه مشارکت و همکاری دیگر نهادها در حوزه های مختلف تعلیم وتربیت ، شاهد ترقی ورشد شاخص های آموزشی و پرورشی در شهرستان باشیم .

‍در ادامه این بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان پس از دیدار با مدیر و معاونین آموزش وپرورش در واحدهای اداری نیز حضور پیدا کرده و ضمن دیدار با کارکنان آموزش و پرورش هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت .

بازدید [ 146 ]
برچسب ها