اخبار

کامیاران

بررسی عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کامیاران

در نشستی با حضور هیأت اعزامی وزارت کشور ، معاون فرماندار و اعضای ستاد خدمات سفر عملکرد این ستاد مورد ارزیابی قرارگرفت.
بررسی عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز یکشنبه 5 فروردین هیأت بازرسی وزارت کشور به ریاست سردار محمدرضا حبیب زاده وبا حضورسه بازرس وهماهنگ کننده ونماینده امور اجتماعی وزارت کشور به منظور بررسی وارزیابی عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کامیاران در محل فرمانداری حضور یافت.

محمد رضا حبیب زاده در ابتدا با تشریح برنامه های این هیأت گفت : در راستای ارتقاء خدمات به مردم عزیز در بخش های مختلف وبه ویژه درایام تعطیلات عملکرد دستگاههای عضو ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ها واستان ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی کامیاران به عنوان دروازه ورودی وخروجی مسافران افزود : موقعیت خاص این شهرستان می تواند ترسیم کننده نماد استان برای مسافران باشد به همین دلیل میزان خدمات ، زیباسازی و تنوع اجرای برنامه ها و نو آوری وخلاقیت می تواند در جذب گردشگری استان موثر باشد.

حبیب زاده در ادامه تصریح کرد : بهره گیری از نمادهای بومی ومحلی اقدامی مناسب برای معرفی هرچه بهتر فرهنگ این منطقه است و از مسئولان و دست اندرکاران این ستاد خواست در این راستا شخصا از پوشش محلی و کردی استفاده نمایند.

این مسؤول اظهار امیدواری کرد : که خدمات کمیته‌های عضو ستاد خدمات سفر بتواند نوروز خاطره انگیزی را برای مسافران و گردشگران در سراسر کشور رقم بزند.

حبیب‌زاده ادامه داد: عملکرد ستادهای خدمات سفر همچون سال‌های گذشته ارزیابی و نتیجه آن به استان‌ها می‌شود.

رئیس هیأت بازرسی وزارت کشور گفت: استان‌ها وشهرستان های  مختلف هر کدام تجربیات و ابتکاراتی را در ستاد خدمات سفر دارند که خوب است آنها را دراختیار یکدیگر قرار دهند  تا شاهد ارتقای عملکرد در خدمات ستادها به مردم وافزایش رضایت مندی باشیم.

 

در ادامه این نشست معاون فرماندار کامیاران گفت : بر اساس برنامه ستاد خدمات سفر شهرستان نشست های خود را برگزار و توسط رئیس ستاد احکام مربوط به اعضاء صادر وشرح وظایف ارائه شده است.

عطااله فرهادی افزود : با توجه به بازدیدهای به عمل آمده تا حد امکان اقدامات لازم جهت اسکام مسافران فراهم شده و علاوه بر مکان های ستاد اسکان ومکان های فرهنگی یکی از سالن های ورزشی سطح شهر نیز به منظور رفاه و امنیت مهمانان در نظر گرفته شده است.

وی افزود : در طول ایام تعطیلات نیر دستگاههای مختلف بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمات مورد نیاز بوده و پایگاههای امداد ونجات و راهنمای مسافر در محل های ورودی و خروجی نیز دایر است.

فرهادی در ادامه تصریح کرد : در طول ایام تعطیلات نیز میزان بازدیدها وگشت زنی ها افزایش و براساس قانون با متخلفین برخورد شده است.

معاون فرماندار کامیاران در خاتمه با تقدیر از همکاری ادارات اظهار امیدواری کرد: با فراهم کردن امکانات بیشتر در آینده بتوان در جذب مسافر وگردشگر موثر تر عمل کرد.

بازدید [ 796 ]
برچسب ها