اخبار

کامیاران

بررسی عملکرد تعدادی از ادارات در جلسه ای با حضور فرماندار کامیاران

ظهر امروز شنبه 19 خرداد در جلسه ای با حضور فرماندار کامیاران عملکرد تعدادی از ادارات با حضور مدیران این دستگاهها مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی عملکرد تعدادی از ادارات در جلسه ای با حضور فرماندار کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران امروز شنبه 19 خرداد ماه مسئولان ادارات  صنعت معدن ، جهاد کشاورزی ، جهاد دانشگاهی ،ارشاد اسلامی ، تعاون روستای ، ورزش و جوانان ، تامین اجتماعی ،کار و رفاه اجتماعی،امور مالیاتی ، میراث فرهنگی و گردشگری و منابع طبیعیبا فرماندار شهرستان کامیاران دیدار کردند.

در این دیدار ونشست مسئولان این دستگاهها به بیان گزارش عملکرد حوزه کاری خود پرداخته و آمادگی خود را برای همکاری وهمراهی بیشتر جهت حل مشکلات اعلام کردند.

 
دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران در این نشست بر لزوم تلاش بیشتر مسئولان جهت توسعه بیشتر شهرستان واستفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود تاکید کرد.

وی داشتن نظم ، برنامه و آشنایی دقیق به وظایف واختیارات و استفاده از نیرو و توان جهت حل مشکلات را ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد : با وحدت وانسجام بیشتر بین ادارات شاهد تحقق اهداف باشیم.

فرماندار شهرستان در خاتمه عنوان کرد : همه ما موظفیم با برنامه عمل کنیم و شهرستان کامیاران را با تمام وجود در جذب و حفظ سرمایه ها به شهرستانی پیشرو در استان بدل نماییم .

بازدید [ 687 ]
برچسب ها