اخبار

کامیاران

بررسی عملکرد بانک ها در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار

معاون فرمانداری کامیاران به منظور بررسی عملکرد و برگزاری جلسه با مسئولان بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از بانکهای توسعه تعاون ، کشاورزی و پست بانک بازدید کرد.
بررسی عملکرد بانک ها در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح امروز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری شهرستان کامیاران ، بهرام کوشکی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ، داریوش رستمی زاده رئیس اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی و افشین نقدی کارشناس اشتغال فرمانداری کامیاران به منظور بررسی عملکرد بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از بانک های توسعه تعاون ، کشاورزی و پست بانک بازدید به عمل آوردند.

معاون فرمانداری کامیاران در این بازدیدها ضمن دریافت گزارش اقدامات صورت گرفته در خصوص پرداخت تسهیلات و تکمیل پرونده ها طی نشستی با مسئولان وکارشناسان این بانک ها بر لزوم تسهیل در پرداخت و راهنمایی دقیق متقاضیان تاکید کرد.

عطاء اله فرهادی با اشاره به محدود بودن زمان افزود : در صورتی که افرادی شرایط دریافت وام را ندارند در اسرع وقت ضمن هماهنگی با ادارات معرفی کننده نسبت به جایگزین نمودن سایر متقاضیان اقدام شود.

وی تصریح کرد : از آنجایی که راههای مختلفی برای ضمانت افراد خواهان دریافت وام وجود دارد انتظار می رود بانک ها با بهره گیری از شیوه های مختلف مشکلات پیش روی پرداخت وام ها را به حداقل برسانند.

معاون فرمانداری کامیاران در ادامه تسریع و تلاش بیشتر در پرداخت تسهیلات  را ضروری دانست و اظهار کرد : هر گونه گوتاهی که باعث برگشت اعتبارات اشتغال پایدار شود پذیرفتنی نیست.

بازدید [ 628 ]
برچسب ها