اخبار

بررسی راههای ارتقاء فعالیتهای فرهنگی وهنری در شهرستان کامیاران

در نشستی با حضور فرماندار شهرستان کامیاران و مدیرکل ارشاد اسلامی کردستان راههای ارتقاء فعالیتهای فرهنگی وهنری در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت
بررسی راههای ارتقاء فعالیتهای فرهنگی وهنری در شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ، دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این نشستکه صبح امروز شنبه 2 تیر در محل فرمانداری برگزار شد، گفت : فعالیتهای فرهنگی وهنری نقش مهمی درتوسعه فرهنگی جامعه ایفا می کند.

وی افزود: با زبان فرهنگ وهنر می توان ضمن ایجاد روحیه نشاط در بین مردم از بسیاری از مسائل و ناهنجاریها پیشگیری کرد.

الماسی به اهمیت برنامه های فرهنگی وهنری و توجهی که در دولت تدبیر وامید به این برنامه ها شده ، اشاره و تصریح کرد : رویکرد دولت تدبیر وامید در قبال برنامه های فرهنگی وهنری رویکردی توسعه گرایانه بوده و در این راستا با بهره گیری از ظرفیت های مردمی توانسته برنامه های خیلی خوبی اجرا نماید که اکثریت جامعه از آن استقبال می کنند.

فرماندار شهرستان کامیاران ضمن تاکید لازم مبنی بر توسعه فعالیتهای فرهنگی و هنری اظهار امیدواری کرد با بهبود زیر ساخت های این حوزه روز به روز شاهد ارتقاء فرهنگ جامعه و تزریق امید ونشاط در خلال اجرای برنامه های مختلف فرهنگی باشیم.

جلال قلعه شاخانی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان در این نشست گفت: برنامه های فرهنگی و هنری خوبی در طول سال گذشته با استقبال خوب مردم فرهنگی این استان  در نقاط مختلف شهر و روستا برگزار شده است که جا دارد این برنامه های با توجه بیشتر دنبال شود.

وی افزود: شهرستان کامیاران دارای انجمن های فعال وهنرمندان مطرحی در حوزه های مختلف فرهنگی وهنری است که ما تلاش خواهیم کرد از این ظرفیت مطلوب جهت ارتقاء فعالیتهای فرهنگی وهنری شهرستان بهرهمندی لازم را ببریم.

نشست با مدیر کل ارشاد

بازدید [ 644 ]
برچسب ها