اخبار

کامیاران

بررسی آخرین اقدامات در خصوص پروژه بیمارستان کامیاران در نشستی با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان

آخرین اقدامات در راستای اجرای پروژه ساخت بیمارستان 100 تختخوابی کامیاران با حضور مهندس شهرام ملکی معاون امور عمرانی استاندار ، دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، هیوا لهونیان مدیر عامل برق کردستان ، رامین محمودی معاون اداره کل راه وشهرسازی و مدیر شبکه بهداشت کامیاران مورد بررسی قرار گرفت
بررسی آخرین اقدامات در خصوص پروژه بیمارستان کامیاران در نشستی با حضور معاون عمرانی استاندار کردستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران در نشستی با حضور مهندس شهرام ملکی معاون امور عمرانی استانداری کردستان ، دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران برنامه ریزی فرمانداری ، هیوا لهونیان مدیر عامل برق کردستان ، رامین محمودی معاون اداره کل راه وشهرسازی کردستان آخرین اقدامات در راستای اجرای پروژه ساخت بیمارستان 100 تختخوابی کامیاران بررسی شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست از تخصیص اعتبار خرید زمین بیمارستان و هماهنگی لازم برای انتقال سند زمین به نام دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و گفت : برای اجرای این طرح نیازمند همکاری سایر ادارات هستیم که در این خصوص رایزنی لازم با راه وشهرسازی و آب منطقه ای انجام شده تا موانع لازم برای اجرای پروژه برطرف شود.

دکتر مسعود الماسی افزود : در این محدوده بایستی تیرهای برق جابجا شود که امیدواریم با مساعدت مدیر عامل برق استان و مساعدت ویژه این کار هم انجام شود.

مهندس شهرام ملکی معاون امور عمرانی استانداری کردستان در این نشست ضمن تاکید لازم مبنی بر تسریع در پیگیری اجرای پروژه گفت : ضروری است در خصوص رفع اشکلات قانونی مطرح شده فی مابین دانشگاه علوم پزشکی و راه وشهرسازی بررسی و اصلاحات مورد نظر انجام ونتیجه به منظور برگزاری نشستی استانی در خصوص تصمیم گیری نهایی انتقال اسناد زمین در اسرع وقت انجام شود.

معاون امور عمرانی استانداری کردستان در خصوص واقع شدن تیرهای برق و نیاز به جابجایی به دلیل نبود اعتبارات لازم از سوی دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای این کار از مدیر عامل برق خواست با استفاده از شرایط قانونی که برای اجرای کار وجود دارد  در کمترین زمان ممکن این جابجایی صورت گیرد که با موافقیت هیوا لهونیان مدیر عامل برق استان و ارائه پیشنهادی قانونی این مشکل نیز مرتفع ومقرر شد ظرف یک هفته انتقال تیرهای برق انجام شود.

سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت کامیاران نیز در این نشست با تقدیر از پیگیریهای صورت گرفته از واریز مبالغ اختصاص یافته توسط دولت به حساب راه وشهرسازی جهت خرید زمین خبر داد واظهار امیدواری کرد : با پیگیری مدیران استان به زودی کار انتقال اسناد زمین . کلنگ زنی پروژه انجام شود.

بازدید [ 243 ]
برچسب ها