اخبار

شهرستان کامیاران

برای اولین بارمجهز شدن شهرستان کامیاران به سرویس ارتباطی FTTH

در بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از اداره مخابرات طی گزارشی عنوان شد FTTH : پیشرفته ترین ، قابل اتکاترین و ایمن‌ترین سرویس ارتباطی دنیا که بسترهای آن فراهم شده است در شهرک های جدیدالاحداث کامیاران راه اندازی می شود
برای اولین بارمجهز شدن شهرستان کامیاران به سرویس ارتباطی FTTH

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید با اشاره به اینکه مخابرات ابزاری مهم برای توسعه ، بهبود فعالیت درجامعه و گسترش کسب وکارهای نوین می باشد گفت : بالابردن کیفیت وسرعت اینترنت وارتباطات در سطح شهرستان کامیاران از مطالباتی است که مردم خواهان آن هستند.

وی افزود : بر اساس گزارش های دریافت شده خوشبختانه هر روز شاهد اقدام مناسبی از سوی مخابرات در راستای ارتقاء بسترهای ارتباطی هستیم.

دکتر الماسی بیان داشت : شهرستان کامیاران دارای نقاط گردشگری زیادی است که می تواند به واسطه فراهم بودن بسترهای ارتباطی واینترنت قوی مطرح و در معرض معرفی قرار گیرد و ما امیدواریم با همتی که در بین  مسئولان وکارشناسان مخابرات شهرستان وجود دارد شاهد تحقق چنین امری باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به فراهم شدن زیر ساخت های مناسب مخابراتی در شهرستان کامیاران ودر پیش بودن انتخابات در اسفند 98 اظهار امیدواری کرد : از این امکانات فراهم شده به بهترین صورت ممکن  در جهت رضایت عمومی استفاده شود.

بهزاد زارعی رئیس مخابرات شهرستان کامیاران در گزارشی گفت FTTH  : پیشرفته ترین ، قابل اتکاترین و ایمن‌ترین سرویس ارتباطی دنیا که بسترهای آن فراهم شده است در شهرک های جدیدالاحداث کامیاران راه اندازی می شود.

وی در خصوص مزایایی استفاده از این سرویس بیان داشت : از سرویس FTTH برای افزایش پهنای باند، کاهش نویز و افزایش امنیت استفاده می شود.

زارعی بیان داشت :  این تکنولوژی جهت استفاده اینترنت از مرکز مخابرات برای فاصله های طولانی بسیار بهینه تر از کابلهای مسی میباشدو وقتی یک فیبر نوری تا محل مشتری کشیده می شود میتوان علاوه بر اینترنت، خط تلفن دیجیتال (یا همان سیپ فون) و تلویزیون اینترنتی را نیز روی همان بستر فیبر نوری FTTH انتقال داد.

رئیس مخابرات کامیاران گفت : در این سرویس ارتباطی ظرفیت بهره برداری از اینترنت برای هر خانوار می تواند تا سقف 50 مگ افزایش یابد.

بازدید [ 252 ]
برچسب ها