اخبار

شهرستان کامیاران

با دستور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران میز خدمت ادارات شهرستان در بخش موچش مسقر شد

به منظور رسیدگی به حل مشکلات مردم وبه مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی میز خدمت ادارات شهرستان کامیاران با دستور دکتر الماسی فرماندار در بخش موچش ودر محل بخشداری مستقر شد
با دستور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران میز خدمت ادارات شهرستان در بخش موچش مسقر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران با دستور فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت آغاز چهل سالگی انقلاب اسلامی و در راستای تکریم مردم و سیاست های دولت محترم امروز دوشنبه 17 دی ماه 97 از ساعت 9 صبح میز خدمت ادارات شهرستان کامیاران با حضور دکتر الماسی فرماندار و مسئولان سایر ادارات در بخشداری موچش مستقر و آماده رسیدگی به خواست های اهالی محترم بخش موچش شد.

فرماندار شهرستان کامیاران که خود نیز در راس مدیران شهرستان به منظور پاسخگویی و رسیدگی به مسائل ومشکلات بخش موچش در محل استقرار این میز خدمت حضور داشت گفت : هدف از حضور مدیران شهرستان در این بخش رسیدگی فوری به خواسته های مردمی است.

وی افزود : با توجه به نشست هایی که با مردم این منطقه داشته ایم تصمیم گرفته شد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مدیران شهرستان را در یک جا مستقر و ضمن بررسی دستاوردها ، دیدار با مردم و شناسایی مشکلات در جهت رفع موانع و کاستی ها اقدام نماییم.

دکترالماسی خاطرنشان کرد : علیرغم خدمات خوبی که در این بخش ارائه شده است ما معتقدیم که جای کارهای زیادی هست که می توان با همت مردم به سرانجام برسد وشرایط توسعه پایدار را فراهم نماید.

بازدید [ 1016 ]
برچسب ها