اخبار

شهرستان کامیاران

با حضور حماسی ، پرشور و آگاهانه مردم کامیاران ، راهپیمایی 22 بهمن 98 برگزار شد

صبح امروز سه شنبه 22 بهمن ماه 98 همزمان با سراسر کشور، جشن چهل و یک سالگی انقلاب و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و روحانیون ، نیروهای نظامی وانتظامی ، بسیجیان، فرهنگیان ودانش آموزان ، مسئولان وکارکنان ادارات وسایر اقشار برگزارشد
با حضور حماسی ، پرشور و آگاهانه مردم کامیاران ، راهپیمایی 22 بهمن 98 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مردم غیور و انقلابی شهرستان کامیاران در شهرهای کامیاران وموچش با حضور باشکوه در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن و گرامیداشت چهل ویک سالگی انقلاب وچهلم شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با اعلام حمایت قاطع از دستاوردهای انقلاب یکبار دیگر با آرمان های امام (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدای والا مقام تجدید بیعت نمودند.

در این مراسم مردمی که با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ،شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد ، جولایی مدیرکل ورزش وجوانان ، اعضای شورای تامین ، معاون سیاسی وامنیتی فرماندار، ائمه جمعه و روحانیون ، نیروهای نظامی وانتظامی ، بسیجیان، فرهنگیان ودانش آموزان ، مسئولان وکارکنان ادارات وسایر اقشار برگزارشد ، راهپیمایان با تجمع اولیه در میدان امام(ره) و طی کردن مسیر راهپیمای تا چهار راه اصلی و سردادن شعارهایی همچون «ا... اکبر خامنه ای رهبر » ،«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و... نفرت وانزجار خود را از دشمنان ملت مسلمان ایران به نمایش گذاشتند.

پس از حضور راهپیمایان در چهار راه اصلی شهر رسول شیخی زاده مدیرکل کمیته امداد حضرت امام (ره) کردستان به عنوان سخنران اصلی با گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد انقلاب و چهلم شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به بیانات مقام معظم رهبری در چند مدت اخیر اشاره کرد وگفت :  کلید واژه ای که مقام معظم رهبری بر روی آن تاکید داشتند قوی بودن بود که لازم هست بر روی این واژه بحث و کار شود.

وی سپس لزوم تقویت ایران اسلامی در ابعاد مختلف با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب و موقعیت استراتژیک کشور و منطقه را یادآور شد و افزود : جمهوری اسلامی به لحاظ گستردگی مرزها ، راههای ارتباطی مناسب وقابلیت های اقتصادی و تاثیر گذاری تحولات منطقه بر کشور همواره بیشتر از مناطق دیگر مورد تهدید است که اگر بخواهیم تهدید نشویم چاره ای جز تقویت اقتدار ملی نداریم.

شیخی زاده اقتدار کشور ومصون ماندن از تهدیدها را در گروه توجه به تقویت کشور در ابعاد مختلف نرم افزای و سخت افزاری دانست و افزود : در این موارد بایستی با اتکاء به مولفه هایی مانند دانش ، بصیرت ، اگاهی ، خدمت بیشتر مسئولان به مردم ، مبارزه با فساد ، دخالت در تعین سرنوشت با حضور باشکوه وآگاهانه در انتخابات مجلس پیش رو به منظور تشکیل مجلس قوی و توجه به بنیه نظامی این ابعاد را تقویت و هرگونه تهدید را بی اثر نماییم.

وی در ادامه به چهلم سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی وهمزمان شدن آن با 22 بهمن و بزرگ بودن مکت سلیمانی اشاره کرد وگفت : سردار سلیمانی با ویژگیهایی بر جست ای که داشت نه تنها به عنوان یک سردار نظامی بلکه به عنوان یک دیپلمات بزرگ با قدرت دیپلماسی بالا و وحدت طلبی و اتحاد گروهها وکشورهای مقاومت باعث شکست داعش شد و به ما درس اتحاد وهمبستگی در برابر استکبار داد.

مدیرکل کمیته امداد کردستان در خاتمه سخنان خود با یادآروی طرح رئیس جمهور آمریکا با عنوان معامله قرن به عنوان معامله ای نگین گفت : قطعا با اتحاد وهمبسگی مردم فلسطین و کشورهای اسلامی این طرح استکباری نیز منجر به شکست خواهد شد.

در ادامه این مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و 6 بند  با ندای الله اکبر و خامنه ای رهبر حضار قرائت و در پایان پرچم های آمریکا واسرائیل به عنوان نمادهای شیطان به آتش کشیده شد.

گفتنی است نظیر چنین مرامسی در موچش با حضور باشکوه مردم این شهر برگزار شد./.

راهپیمایی 22 بهمن 98 کامیاران

بازدید [ 419 ]
برچسب ها