اخبار

شهرستان کامیاران

با حضور حماسی ، پرشور و آگاهانه مردم کامیاران ، جشن چهل سالگی انقلاب وراهپیمایی 22 بهمن برگزار شد

صبح امروز دوشنبه 22 بهمن ماه 97 همزمان با سراسر کشور، جشن چهل سالگی انقلاب و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و روحانیون ، نیروهای نظامی وانتظامی ، بسیجیان، فرهنگیان ودانش آموزان ، مسئولان وکارکنان ادارات وسایر اقشار برگزارشد
با حضور حماسی ، پرشور و آگاهانه مردم کامیاران ، جشن چهل سالگی انقلاب وراهپیمایی 22 بهمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مردم غیور و انقلابی شهرستان کامیاران در شهرهای کامیاران وموچش با حضور باشکوه در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن و گرامیداشت چهل سالگی انقلاب با اعلام حمایت قاطع از دستاوردهای چهل ساله انقلاب یکبار دیگر با آرمان های امام (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدای والا مقام تجدید بیعت نمودند.

راهپیمایان کامیارانی با تجمع اولیه در میدان امام(ره) و سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» وبا نشان دادن نفرت وانزجار خود از دشمنان با طی مسیر در محل چهار راه اصلی شهر حضور یافتند.

پس از حضور راهپیمایان در چهار راه اصلی شهر حجت الاسلام احمد زارعی امام جمعه اهل تشیع کامیاران به عنوان سخنران اصلی این مراسم دلیل توطئه ها و دسیسه های دشمنان بر ضد ملت مسلمان ایران را  مردمی ، مقتدر و اسلامی بودن این نظام دانست و گفت : اقتدار ایران اسلامی وپیشرفت های روز افزون  آن باعث خشم دشمنان اسلام شده است.

امام جمعه اهل تشیع کامیاران با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، در راهپیمایی 22 بهمن کامیاران با اشاره به اینکه ایران امروز قدرت بزرگ منطقه ای وصاحب جایگاه در معادلات جهانی است، افزود: سرچشمه این قدرت ملتی آگاه و رهبری فرزانه، آینده نگر و دور اندیش است که با آگاهی وشناخت موقعیت های دنیای امروز توانسته است به خوبی جامعه را در مسیر رشد وتعالی قرار دهد.

وی با بیان توطئه های صورت گرفته بر ضد ملت مسلمان ایران در طول این سال ها افزود: تحریم های اقتصادی آخرین حربه برای شکت مردم ایران اسلامی است و همانند دوران اسلام که کفار از آن بر علیه پیامبر گرامی اسلام استفاده کردند استکبار نیز امروز برای مقابله با انقلاب از این روش بهره می گیرد ، که قطعنا دشمنان اسلام شکست خواهند خورد.

حجت الاسلام زارعی  ایستادگی و مقاومت در برابر خواسته های دشمنان را موجب عزت وافتخار دانست و گفت : دستاوردهای امروز ما حاصل همین ایستادگیها در طول این چهل سال است که با وحدت و حمایت های قاطع مردمی حاصل شده و همین حرکت ها موجب یاس دشمنان است.

امام جمعه اهل تشیع کامیاران گفت :  امروز ایران اسلامی به عنوان الگویی برای تمامی آزادی خوا هان در جهان شناخته شده و ما امیدواریم با استعانت از پروردگار آنچنان که روز به روز بر اقتدار جمهوری اسلامی وزوال دشمنان افزوده  شده روزی شاهد نابودی دشمنان اسلام باشیم.

 

در ادامه این مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و 8بند  با ندای الله اکبر و خامنه ای رهبر حضار قرائت و در پایان پرچم های آمریکا واسرائیل به عنوان نمادهای شیطان به آتش کشیده شد.

گفتنی است نظیر چنین مرامسی در موچش با حضور باشکوه مردم این شهر برگزار شد.

22بهمن97

بازدید [ 965 ]
برچسب ها