اخبار

کامیاران

با حضور آگاهانه وپرشور مردم ، راهپیمایی 22 بهمن در کامیاران برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کامیاران با حضور دکتر بهرام نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ، دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری ، ائمه جمعه و روحانیون ، نیروهای نظامی وانتظامی ، ​فرهنگیان ، مسئولان وکارکنان ادارات وسایر اقشار شریف شهرستان برگزارشد.
با حضور آگاهانه وپرشور مردم ، راهپیمایی 22 بهمن در کامیاران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مردم غیور و انقلابی شهرستان کامیاران در شهرهای کامیاران وموچش با حضور باشکوه در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ضمن اعلام حمایت قاطع از دستاوردهای انقلاب یکبار دیگر با آرمان های امام (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدای والا مقام تجدید بیعت نمودند.

راهپیمایی اقشار و گروه‌های مختلف مردمی از ساعت 10 آغاز و کامیارانی ها با تجمع اولیه در میدان امام(ره) و با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» وطی مسیر راهپیمایی در محل چهار راه اصلی شهر حضور یافتند.

پس از حضور راهپیمایان در چهار راه اصلی شهر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان به عنوان سخنران اصلی این مراسم مردمی  دلیل تمامی توطئه ها و دسیسه های شوم دشمن برای انقلاب اسلامی قدرتمند بودن امروز ایران اسلامی نسبت به گذشته دانست و گفت : اقتدار ایران اسلامی وپیشرفت های روز افزون  آن باعث خشم دشمنان اسلام شده است.

بهرام نصراللهی زاده با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، در راهپیمایی 22 بهمن کامیاران با اشاره به اینکه ایران امروز قدرت بزرگ منطقه ای وصاحب جایگاه در معادلات جهانی است، افزود: سرچشمه این قدرت ملتی آگاه و رهبری فرزانه، آینده نگر و دور اندیش است که با آگاهی وشناخت موقعیت های دنیای امروز توانسته است به خوبی جامعه را در مسیر رشد وتعالی قرار دهد.

وی تصریح کرد :  ایران قدرتمند تحت رهبری مقام معظم رهبری تبدیل به تکیه گاهی محکم برای تمامی مظلومان جهان شده است، و امروز متاسفانه دشمنان برای نابودی این تکیه گاه هر روز در حال ایجاد بحران و جنگی بزرگ در منطقه هستند که خوشبختانه با مقاومت انسان های پاک نتوانسته اند به اهداف خود دست یابند.

نصراللهی زاده به ریختن خون جوانان این ملت برای تحقق شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی اشاره و اظهار کرد: حضور در چنین اجتماعاتی ادای دین مردم به خون ریخته شهیدان انقلاب است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت :  شرایط کنونی کشور می طلبد که همه مردم و ارکان و اجزای نظام دست در دست هم در مقابل دشمن ایستادگی و برای پیشرفت و آبادنی بیشترکشور تلاش نمایند وبا حفظ انسجام و وحدت ملی و حضور در عرصه های مختلف ، دشمنان را مایوس تر نمایند.

در ادامه این مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و7بند  با ندای الله اکبر حضار قرائت گردید و در پایان پرچم های آمریکا واسرائیل به عنوان نمادهای شیطان به آتش کشیده شد.

گفتنی است نظیر چنین مرامسی در موچش با حضور باشکوه مردم این شهر برگزار شد.

راهپیمایی 22 بهمن کامیاران

بازدید [ 1041 ]
برچسب ها