اخبار

شهرستان کامیاران

با تدبیر فرماندار کامیاران میز خدمت ادارات به منظور رسیدگی به امور مردم در توبره ریز استقرار یافت

امروز چهارشنبه 26 دی ماه 97 با دستور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در راستای سیاست های دولت محترم و گرامیداشت چهل سالگی انقلاب میز خدمت دستگاههای اجرایی به منظور رسیدگی به امور مردم در ناحیه منفصل شهری توبره ریز از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر مستقر شد
با تدبیر فرماندار کامیاران میز خدمت ادارات به منظور رسیدگی به امور مردم در توبره ریز استقرار یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز چهارشنبه 26 دی ماه 97 با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و مسئولان ادارات میز خدمت دستگاههای اجرایی به منظور رسیدگی به امور مردم در ناحیه منفصل شهری توبره ریز از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر در محل مسجد جامع این شهرک مستقر و پذیرای خواسته های شهروندان شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خصوص هدف از استقرار میز خدمت در این منطقه گفت: اعتقاد دولت بر این است تا خدمت به میان توده مردم برده شود و حسب دستور استاندار محترم چنین اقدامی صورت گرفته است.

دکتر مسعود الماسی افزود : امروز دولتمردان خود را جدا از مردم نمی دانند وخدمت به مردم را امری مقدس می دانند وهدف از انتخاب مسجد به عنوان یک مکان مقدس جهت اجرای این کار به همین منظور بوده است.

وی با اشاره به بعضی از نیازهای توبره ریز از قبیل مکان ورزشی ، فضای سبز ، کتابخانه ، ساماندهی معابر و ورودی و ... تصریح کرد : ناحیه منفصل شهری توبره ریز چند سالی است به شهر کامیاران ملحق شده است که ما در صدد هستیم با همکاری خود مردم نسبت به رفع نیازهای این شهرک اقدام نماییم ودر این راستا ازمردم شهرک توبره ریز می خواهیم ما را همراهی وهمکاری نمایند.

دکتر الماسی در ادامه با اشاره به آغازچهل سالگی انقلاب افزایش 3 برابری کمک های دولت به اقشار آسیب پذیر و خدمات خوبی که در نقاط مختلف شهری وروستایی کامیاران صورت گرفته اظهار کرد : این خدمات به همت خود مردم وبا تلاش دستگاههای مختلف ونهادهایی مانند کمیته امداد وبهزیستی ادامه خواهد یافت تا از محرومیت ها کماکان کاسته شود.

گفتنی است در حاشیه این میز خدمت اکیپ شبکه بهداشت ودرمان نیز خدمات رایگان پزشکی ارائه نمود.

لازم به ذکر است با توجه به نیاز میز خدمت با حضور مسئولان ادارات ونهادهای شهرستان از جمله فرماندارو معاونین فرماندار ، بخشدار مرکزی ، مسئول دفتر نمایندگان مجلس ، آموزش وپرورش کامیاران ، شورای شهر ، شهرداری ، جهاد کشاورزی ، دامپزشکی ، کمیته امداد ، بهزیستی ، امور آب ، آب وفاضلاب شهری وروستایی ، بنیاد شهید وامور ایثارگران ، بنیاد مسکن ، تامین اجتماعی ، امور مالیاتی ، تعاون روستایی ، تعاون ، کار ورفاه اجتماعی ، راه وشهرسازی ، شبکه بهداشت ودرمان ، برق ، گاز ، نفت ، مخابرات ، ارشاد اسلامی ، صنعت ، معدن وتجارت ، محیط زیست ، منابع طبیعی و ورزش وجوانان مستقر وبه مشکلات مراجعین رسیدگی به عمل آمد.

از نیروی محترم انتظامی شهرستان کامیاران ، پلیس امنیت آقایان جناب سروان تیموری ، جناب سروان سورنی ، جناب سروان فتحی وجناب سروان الیاسی که در تامین امنیت ونظم این برنامه از ابتدا تا پایان همکاری قابل توجهی داشتند تقدیر به عمل می آید.

همچنین از کارکنان فرمانداری ، آموزش وپرورش کامیاران ، سایر ادارات ، امام جماعت و هیئت امنای مسجد بلال حبشی توبره ریز به پاس همکاری در استقرار این میز خدمت تشکر به عمل می آید.     

میز خدمت ادارات در توبره ریز

بازدید [ 2229 ]
برچسب ها