اخبار

کامیاران

با استقبال پرشور مردم کامیاران برنامه شور ونشاط اجتماعی و چریکه ی شه و اجرا شد

فرماندار شهرستان کامیاران در مراسم جنگ شادی (شور ونشاط اجتماعی) و چریکه ی شه و کامیاران گفت : استقبال مردم این شهرستان از برنامه های فرهنگی نشانه فرهنگ دوستی و فرهنگ پروری کامیاران هاست
با استقبال پرشور مردم کامیاران برنامه شور ونشاط اجتماعی  و چریکه ی شه و اجرا شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران سومین برنامه جنگ شادی تحت عنوان شور ونشاط اجتماعی و چریکه ی شه و که از شبکه استانی کردستان به طور زنده پخش شد با حضور دکتر مسعود الماسی فرمانداری شهرستان کامیاران ، معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ، شهردار و اعضای شورای شهر ودیگر مسئولین شهرستان و استقبال پرشور مردم پنج شنبه شب 3 مرداد ماه 98 در محل پارک شهربازی برگزارشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم گفت : استقبال مردم این شهرستان از برنامه های فرهنگی نشانه فرهنگ دوستی و فرهنگ پروری کامیاران هاست.

وی با تقدیر از شورای تامین ، نیروی انتظامی ، ائمه جمعه وجماعت ، شهردار وشورای شهر ودیگر ادارات که شرایط برگزاری چنین برنامه هایی را فراهم می نمایند ، افزود : علاقمندی وحضور گسترده مردم در این برنامه ودیگر برنامه های فرهنگی از قبیل جشنواره پرژه ، جشنواره های ورزشی ، جنگ های شادی وکنسرت ها  قابل احترام است.

دکتر الماسی خاطرنشان کرد : در سال جاری اعتبارات خاصی به پروژه های مختلف اختصاص یافته است که خیابان نمونه توبره ریز ، فاضلاب کشی توبره ریز ، تصفیه خانه فاضلاب کامیاران و شروع طرح بازآفرینی توبره ریز بخشی از آنهاست که امیدواریم با همکاری وهمراهی مردم اجرای طرح ها به خوبی به سرانجام برسد.

وی درادامه با عذر خواهی از مشکلات چند روزه قطعی آب شرب کامیاران اظهار کرد : درمیزخدمت های برگزار شده در نقاط مختلف شهرستان هدف رسیدگی به خواسته های مردم بوده واین روند با برگزاری میز خدمت در سایر نقاط کامیاران ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه به نمایندگی از مردم این شهرستان از استاندار و معاونین استاندار به پاس برگزاری کنگره مشاهیر کرد و کنگره 5400 شهید کردستان تقدیر کرد وگفت : اجرای برنامه های فرهنگی با مشارکت مردم می تواند در ارتقاء سطح فرهنگ جامعه تاثیرگذار و گره گشا باشد.

گفتنی است در این برنامه که با مجری گری یوسف اسدی وفریاد مجید آبادی برگزار و به صورت مستقیم از شبکه استانی کردستان پخش می شد جمع کثیری از مردم کامیاران  حاضر برنامه هایی شامل نمایش طنز ، شعبده بازی و موسیقی کردی و اهداء هدایا به نیما جواهری نخبه علمی ، معین احمدی ورزشکار وقهرمان معلولین ورستم علیخانی نویسنده صورت گرفت./.

جنگ شادی و چریکه ی شه و 3 مرداد 98 کامیاران

بازدید [ 348 ]
برچسب ها