اخبار

کامیاران

بازسازی 450 میز و صندلی مدارس در کامیاران

در بازدید فرماندار شهرستان کامیاران و معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار از انبار مرکزی آموزش وپرورش اعلام شد 450 میز وصندلی بازسازی و آماده استفاده در شروع سال تحصیل است
بازسازی 450 میز و صندلی مدارس در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز دوشنبه 13 مرداد ماه 98 توسط دکتر مسعود الماسی فرماندار ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و الله ویسی مدیر آموزش وپرورش کامیاران از انبار مرکزی آموزش وپرورش به منظور بررسی امکانات این اداره قبل از شروع سال تحصیلی بازدید به عمل آمد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید ضمن تاکید لازم مبنی بر آماده سازی امکانات مدارس قبل از آغاز سال جدید تحصیلی گفت :  باید فضاهای آموزشی با نشاط و بهتر از سال های قبل آماده و پذیرای دانش آموزان باشد.

دکتر الماسی برنامه ریزی دقیق جهت شروع سال جدید تحصیلی را ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد : با نیازسنجی امکانات مکان های آموزشی و تجهیز به موقع مدارس مشکلی در اجرای برنامه های آموزشی حاصل نشود.

مدیر آموزش وپرورش کامیاران در این بازدید گفت: 450 دستگاه صندلی و میز و نیمکت با همکاری خدمات و دانش آموزان طرح بسیج هجرت با هزینه هر دستگاه 50 هزار تومان بازسازی شده که در این راستا صرفه جویی 600 هزار تومانی خرید هر دستگاه میز وصندلی به عمل آمده است.

بازدید [ 265 ]
برچسب ها