اخبار

شهرستان کامیاران

بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از پروژه 1400 هکتاری پایاب سد گاوشان

به منظور بررسی میزان پیشرفت پروژه انتقال آب واجرای طرح سیستم های نوین آبیاری در سطح 1400 هکتار از اراضی پایاب سد گاوشان ، صبح امروز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه 98 فرماندار شهرستان کامیاران و مدیر جهاد کشاورزی از این پروژه بازدید به عمل آوردند
بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از پروژه 1400 هکتاری پایاب سد گاوشان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید که کارشناسان ، پیمانکار و مشاور اجرای طرح را به همراه داشت ، گفت : مجموع زمین هایی که به سیستم های نوین آبیاری در پایاب سد گاوشان مجهز می شوند 5 هزار هکتار است که در مرحله نخست آن 1500 هکتار آن توسط جهاد کشاورزی اجرا شده است.

وی افزود: 3500 هکتار باقی مانده از پایاب سد گاوشان از اعتبارات رودخانه‌های غرب کشور شامل دو فاز است که فاز اول در 1400 هکتار در حال اجراست.

 دکتر مسعود الماسی خاطر نشان کرد: درحال حاضر فاز اول این پروژه یعنی 1400 هکتار که از سال 97 توسط شرکت ساتراپ اقلیم آغاز شده است پیشرفت فیزیکی 22.5 درصد دارد.

 فرماندار شهرستان کامیاران  گفت: یکی از اهداف دولت در سال جاری ایجاد رونق تولید با اجرای طرح های مختلف در شهرستان و توسعه بخش کشاورزی است و در این راستا سیستم های نوین آبیاری و تبدیل زمین های دیم به آبی در پایاب سدها انجام می شود.

بازدید [ 518 ]
برچسب ها