اخبار

کامیاران

بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از پروژه های سد امیر آباد و رمشت

الماسی فرماندار کامیاران به همراه بخشدار موچش از پروژه خط آبرسانی به زمین های پایین دست سد و مخزن در حال ساخت بازدید کرد.
بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از پروژه های سد امیر آباد و رمشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران: مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به همراه مرادی بخشدار موچش از سد امیر آباد و رمشت بازدید به عمل آورد
در این بازدید دکترمسعود الماسی  ضمن ابراز رضایت از نحوه اجرای طرح سد تصریح کرد: سد امیر آباد و رمشت به عنوان یکی از سدهای با اهمیت شهرستان در توسعه اقتصادی، کشاورزی، استمرار اشتغال و رشد و ارتقاء درآمد ساکنین منطقه نقش بسزایی دارد.
وی در ادامه افزود:
خوشبختانه دولت محترم گامهای خوبی در جهت رفع مشکلات مردم شهرستان کامیاران در بخش مدیریت آبهای سطحی برداشته که جای تقدیر و تشکر دارد.

الماسی اظهار داشت؛  با توجه به اینکه اجرای طرح ها و پروژه های آبرسانی از نیازهای اصلی استان می باشد. دولت تدبیر و امید  تمام توان خود را برای تسریع در تکمیل پروژه های آبرسانی به کار خواهد بست.
مهندس شمس مسول اجرای پروژه ضمن معرفی مراحل مختلف پروژه سد اظهار داشت : با وجود ظرفیت خوبی که به واسطه احداث این سد به منظور بهره برداری هر چه بیشتر از آبهای سطحی ایجاد شده است امیدواریم با حضور سرمایه گذاران دربخش کشاورزی شاهد رشد و توسعه کشاورزی و افزایش بهره وری در شهرستان باشیم .
وی در ادامه اذعان داشت تأمین آب بخش کشاورزی فقط به کشاورزی با روش نوین و صنعتی بمنظور استفاده بهینه از منابع آب کشور تخصیص خواهد یافت و در همین راستا نیز شرکت همواره با ارائه طرحها و پروژه هایی بدنبال بهبود وضعیت کمی و کیفی توزیع آب در شهرستان  بوده است و پیشرفت پروژه را بالای 70 درصد عنوان کرد که با تزریق اعتبارات تا اوایل مهر ماه سد به مرحله ی آبگیری و تا اواخر سال جاری به بهره برداری می رسد.

در این بازدید ناظر پروژه در جریان چگونگی اجرای کار و پیشرفت و برنامه زمان بندی را به اطلاع رساند.

 

بازدید [ 918 ]
برچسب ها