اخبار

شهرستان کامیاران

بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از پروژه های توسعه بخش کشاورزی این شهرستان

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به همراه معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری ، بخشدار موچش، مدیر جهاد کشاورزی وکارشناسان مربوطه از پروژه های توسعه بخش کشاورزی شهرستان بازدید به عمل آوردند
بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از پروژه های توسعه بخش کشاورزی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به مناسبت هفته جهاد کشاورزی و در دومین روز این هفته دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به همراه مهندس زارع معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری ، مرادی بخشدار موچش ، کوشکی مدیر جهاد کشاورزی وکارشناسان مربوطه از پروژه های توسعه بخش کشاورزی شهرستان در بخش موچش بازدید به عمل آوردند.

این پروژه ها که ظهر روز چهارشنبه 22 خرداد ماه مورد بازدید مسئولان شهرستانی قرار گرفت شامل طرح توسعه باغات و زراعت با پمپاژ آب از سد گاوشان در روستاهای حومه این سد ، طرح نوغان داری (پرورش کرم ابریشم ) و قنوات در روستاهای موچش می باشد.

گفتنی است برای توسعه بخش کشاورزی در این محدوده ايستگاه های پمپاژ آب از سد گاوشان به صورت مشاركتي و تعاوني اجرا وبخش هایی از آن در حال اجرا یا مطالعه می باشد.

لازم به ذکر است این پروژه ها شامل طرحهای توسعه باغات و بخش کشاورزی گاوشان در سطح80 هکتار که در حال بهره برداری است ، 30 هکتاری پیرمقداربا پیشرفت 60 درصد ، 27 هکتاری با عنوان گلبهار گاوشان و 1450 هکتاری خامسان که در حال مطالعه می باشند ، اجرای 4 رشته قنوات به طول 7.2کیلومتر و نوغان داری یا پرورش کرم ابریشم می باشد.

در خاتمه این بازدید فرماندار ، معاون عمرانی فرماندار، بخشدار موچش، مدیر جهاد کشاورزی و کارشناسان جهاد کشاورزی درموچش با حضور در دفتر پیمانکار سدهای امیرآباد و رمشت به بررسی میزان پیشرفت این پروژه ها پرداختند./.

بازدید از طر حهای کشاورزی خرداد98

بازدید [ 391 ]
برچسب ها