اخبار

کامیاران

بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از اداره پزشکی قانونی

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به همراه معاون سیاسی واجتماعی فرماندار از پزشکی قانونی کامیاران بازدید به عمل آورد
بازدید فرماندار شهرستان کامیاران از اداره پزشکی قانونی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه 98 دکتر مسعود الماسی فرمانداری شهرستان کامیاران و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار به منظور بررسی وارزیابی عملکرد از پزشکی قانونی شهرستان بازدید به عمل آورد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید با تقدیر از زحمات پزشکی قانونی این شهرستان گفت : فرهنگسازی عامل مهمی در جلوگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی و به تبع آن کاهش تنش ها و برخوردهای روزانه است.

وی افزود : بخشی از آسیب ها قابل پیشگیری است به شرطی که خانواده ها وبه ویژه بزرگترها مداخله به موقع داشته باشند.

دکتر الماسی تصریح کرد : مطالبی که مردم باید نسبت به آن آگاه باشند اگر از زبان کارشناسان مربوطه بازگو شود گیرایی بیشتری خواهد داشت به همین دلیل انتظار می رود در جهت اطلاع رسانی فعالیت های پزشکی قانونی و پیشگیری از بعضی حوادث در مراسم های عمومی هشدارهای لازم به مردم داده شود.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : رعایت قانون ومقررات و حل اختلافات شخصی از مجاری قانونی زمینه ساز امنیت، رفاه و آسایش ، احقاق حقوق و عدالت و جلوگیری از مشکلات و عواقب بعدی است.

دکتر محمد جعفر صمدی رئیس پزشکی قانونی کامیاران گفت : پزشکی قانونی یکی از سازمان های تخصصی در قوه قضاییه است که بر اساس معرفی نامه های صادر از سوی مراجع محترم قضایی ، انتظامی وسایر ارگان ها به امور مراجعین رسیدگی می نماید.

وی با اشاره به حجم پرونده های ناشی از تصادفات افزود : بر اساس استانداردهای جهانی 75 در صد تصادفات ناشی از خطای انسانی است و ممکن است در ایران این میزان بالاتر باشد که اگر در این خصوص مردم همکاری لازم داشته باشند با پیشگیری به موقع ضمن جلوگیری از وقوع تصادف از عواقب بسیاری از مشکلات که گریبانگیر خانواده ها می شود جلوگیری خواهد شد.

بازدید از پزشکی قانونی اردیبهشت 98

بازدید [ 634 ]
برچسب ها