اخبار

کامیاران

بازدید فرماندارشهرستان کامیاران از تعاون روستایی و اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی این شهرستان

فرماندار شهرستان کامیاران در بازدید از تعاون روستایی و اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی این شهرستان گفت : نقش تعاون روستایی وشرکت های تعاونی روستایی در رونق تولید بایستی پررنگ تر شود
بازدید فرماندارشهرستان کامیاران از تعاون روستایی و اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار این شهرستان روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه 98 به همراه معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری از تعاون روستایی و اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان کامیاران به منظور بررسی وارزیابی عملکرد این اداره بازدید به عمل آورد.

دکترمسعود الماسی با خسته نباشید از تلاش تعاون روستایی و شرکت های تعاونی به واسطه نقشی که درارتباط با تولید درروستاها دارند گفت : این نقش بایستی در جهت رونق تولید پررنگ تر شود.

وی افزود : امروزه بخش زیادی از فعالیت های تولیدی و کشاورزی برعهده روستائیان می باشد و انتظار می رود تعاونی‌های روستایی در افزایش توانمندی‌ فنی و اقتصادی کشاورزان مناطق روستایی تلاش بیشتری به عمل آورند.

دکتر الماسی تصریح کرد : برای افزایش رضایت مندی عملکرد تعاون روستایی و شرکت های زیرمجموعه لازم است با رویکرد جدید و استفاده از دانش روز افزایش بهره وری مد نظر قرار گیرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه تاکید کرد : استفاده از امکانات تعاون روستایی و شرکت های تعاونی روستایی نباید مختص به زمان خاصی باشد و از این ظرفیت ها ومنابع همواره بهره مندی لازم به عمل آید.

حسین ظفری رئیس تعاون روستایی کامیاران در گزارشی به عملکرد تعاون روستایی و شرکت های تعاونی روستایی پرداخت وگفت : شرکت های تعاونی روستایی مهمترین مراکز خرید گندم و محصولات کشاورزی در کامیاران هستند.

وی با اشاره به خرید حدود 40 هزار تن گندم در سال 97 توسط شرکت های تعاونی روستایی از مجموع 60 هزار تن گندم خریداری شده در شهرستان خواستار حل مشکل ارتباط اینترنتی مرکز خرید گندم گشکی شد.

بازدید از تعاون روستایی اردیبهشت 98

بازدید [ 492 ]
برچسب ها