اخبار

کامیاران

بازدید از مراکز خرید گندم کامیاران

در بازدید معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ، مدیر جهاد کشاورزی و رئیس تعاون روستایی از مراکز خرید گندم اعلام شد تاکنون ۱۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شده است
بازدید از مراکز خرید گندم کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۹۷ عطاء اله فرهادی معاون فرماندار ، فریدون باتمانی بخشدار مرکزی ، بهرام کوشکی مدیر جهاد کشاورزی و حسین ظفری رئیس تعاون روستایی از مراکز خرید گندم شهرستان بازدید به عمل آوردند.

بهرام کوشکی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران در این بازدید گفت : بر اساس ثبت نام به عمل آمد از طریق سامانه ، کشاورزان کامیاران آمادگی خود را برای تحویل ۷۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز اعلام کرده اند.

وی افزود: تا امروز حدود ۱۰ هزار تن گندم از طریق ۸ مرکز خرید جمع آوری و پیش بینی می شود این مقدار به ۶۰ هزار تن برسد.

کوشکی تصریح کرد : سال گذشته در کامیاران ۵۰ هزار تن گندم مازاد از کشاورزان خریداری شده و خرید در سال جاری منوط به ثبت نام از طریق سامانه است.

بهرام کوشکی اظهار کرد: مبلغ قابل پرداخت برای هر کیلو گندم ۱۳۰۰ تومان می باشد که پس از تحویل و ثبت در سامانه ۵۰ درصد آن به حساب کشاورز واریز و مابقی آن بعداً تسویه خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران همچنین از تداوم خرید دانه های روغنی کلزا خبر داد و گفت : تاکنون ۶۰۰ تن کلزا با قیمت هر کیلو ۲ هزار و ۸۷۰ تومان خریداری و مبلغ آن پرداخت شده که در این زمینه نیز پیش‌بینی جهاد کشاورزی این است که میزان خرید این محصول تا سقف ۱۵۰۰ تومان افزایش یابد.

بازدید [ 685 ]
برچسب ها