اخبار

بازدید از طرح های راه و آب و فاضلاب شهرستان کامیاران

تونل در حال احداث قطعه 9 بزرگراره میاندوآب کرمانشاه واقع در بایسپرنه کامیاران و تصفیه خانه فاضلاب شهری مورد بازدید دکتر الماسی فرماندارشهرستان ، مهندس علوی نماینده مردم سنندج ، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ، محمدی مدیرعامل شرکت آبفا و جمعی از مسئولان قرار گرفت.
بازدید از طرح های راه و آب و فاضلاب شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح امروز چهارشنبه 16 خرداد ماه دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس سید احسن علوی نماینده مردم سننندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس شورای اسلامی ، مهندس محمد حسین محمدی مدیر عامل شرکت آبفا و جمعی از مسئولان از طرح های راه و آب وفاضلاب شامل تونل در حال احداث قطعه 9 بزرگراره میاندوآب کرمانشاه واقع در بایسپرنه کامیاران و تصفیه خانه فاضلاب شهری کامیاران بازدید به عمل آوردند.

دکتر مسعود الماسی در بازدید ازاین پروژه ها گفت : اجرای این طرح ها به دلیل داشتن منافع زیاد حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد : اجرا واحداث تونل به عنوان بخشی از قطعه 9 بزرگراه میاندوآب کرمانشاه در حوزه کامیاران  می تواند در کوتاه کردن مسیرو کاهش بسیاری از خطرات وحوادث جاده ای در این محدوده اثر گذار باشد.

الماسی خاطر نشان کرد : در حال حاضر 252 متر از 382 متر طول این تونل حفاری واجرا شده و 130 متر آن باقی مانده است.

الماسی در ادامه درخصوص اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری کامیاران و منافع آن نیز خاطرنشان کرد : کاهش خطرات زیست محیطی و پاک نگهداشتن آن ، تامین بخشی از آب مورد نیاز کشاورزی و ... و تامین شرایط بهداشتی برای زندگی مردم از مهمترین مزایای اجرای این پروژه است.

مهندس سید احسن علوی نماینده مردم سنندج ، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی در بازدید از این طرح ها گفت : پیگیری های لازم  برای اجرای بزرگراه میاندوآب کرمانشاه که بخشی از آن در استان کردستان و شهرستان کامیاران واقع شده است انجام و با قول های مساعدی که از سوی مسئولان وزرات راه وشهرسازی مبنی بر تامین نیازندیها داده شده شاهد فعالیت خوبی در این زمینه بوده ایم .

بازدید از طرح های عمرانی و خدماتی

بازدید [ 719 ]
برچسب ها