اخبار

شهرستان کامیاران

اولین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار و با حضور معاونین فرماندار ، امامان جمعه و مسئولان دستگاههای اداری شهرستان در محل فرهنگسرا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد
اولین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران اولین جلسه شورای اداری این شهرستان امروز سه شنبه 23 اردیبهشت ماه 99 به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی ، امامان جمعه ،  بخشداران مرکزی و موچش  و مسئولان دستگاههای اداری در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه به اهمیت تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت : ظرفیت های لازم برای جهش تولید در سطح شهرستان وجود دارد که از دستگاههای اداری انتظار می رود  در این راستا نهایت تلاش و همکاری لازم را داشته باشند.

وی افزود : برنامه ها و اهداف دستگاهها به ویژه بانک ها بایستی به نحوی در راستای حمایت از تولید باشد که ما در پایان سال بتوانیم کارنامه قابل قبولی در این زمینه داشته باشیم.

دکتر مسعود الماسی در ادامه با تسلیت شهادت نیروهای سپاه در دیواندره وارتشیان در جنوب اظهار کرد : این شهدای گرانقدر در  راستای ایجاد امنیت  ودفاع از کیان ایران اسلامی جان خود را تقدیم نموده اند که برای این عزیزان علو درجات و برای مجروحان سلامتی و عافیت خواستاریم.

فرماندار کامیاران سپس با تقدیر از تلاش های دستگاههای اجرایی در این مدت علیرغم شیوع بیماری کرونا گفت : بر اساس وظیفه 1200 بسته حمایت معیشتی و 1500 بسته کمک های مومنانه در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر توزیع و حمایت های لازم از  خانوده بیماران کرونایی صورت گرفته است که تداوم خواهد داشت.

وی به اقدامات حوزه بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری اشاره و با تقدیر از این نیروهای فداکار گفت : جامعه ما امروزه به ارزش کار پزشکان و کادرهای درمانی به خوبی پی برده است.

دکتر الماسی تداوم تلاش در اجرای برنامه های دولت به منظور مقابله با این بیماری با اجرای طرح های فاصله گذاری و رعایت بهداشت فردی و عمومی را ضروری دانست و تاکید کرد : مسئولان و کارکنان ادارات ضمن تکریم ارباب رجوع و رعایت احترام مردم ، حضور موثر و به موقع در محل کار ، این برنامه ها  و سلامت جامعه را به عنوان یک اصل فراموش نکنند .

فرماندار کامیاران در ادامه به اهمیت رعایت قانون و جلوگیری از تعرض به حومه راهها ، رودخانه ها ، وساخت وساز در باغات و مزارع ، مدیریت پسماند و زباله اشاره کرد و از ادارات ذی ربط خواست با جدیت در این زمینه تلاش نمایند تا در آینده با مشکلات جدی در  حوزه زیست محیطی روبرو نشویم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در خاتمه با تقدیر از تلاش بعضی از ادارات در سال گذشته و در اوایل سال 99 به معرفی مدیرانی که در چند ماه اخیر تغییر کرده اند پرداخت و گفت : در چند ماه گذشته ولی وفایی به عنوان شهردار ، جمشید مظفریان به عنوان رئیس آب وفاضلاب شهرستان ، حجت الاسلام منتشلو به عنوان رئیس تبلیغات اسلامی ، حشمتی به عنوان رئیس صمت ، تیراندری به عنوان رئیس تعاون روستایی ، دکتر محمدکریمی به عنوان رئیس شبکه بهداشت ودرمان کامیاران ، قربانعلی وکیلی به عنوان مسئول بانک کشاورزی بازار ، صفری به عنوان مسئول بانک کشاورزی موچش و جمشید ابراهیمی به عنوان رئیس راه وشهرسازی شهرستان منصوب شده اند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه حجت الاسلام احمد زارعی امام جمعه کامیاران به بیان اهمیت کار وفعالیت در راستای شعار سال وفرامین مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید پرداخت و از مسئولان خواست دراین زمینه نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

سپس وفایی وساعد موچشی شهرداران کامیاران و موچش به گزارشی در خصوص مهمترین اقدامات حوزه شهردای پرداختند./.

شورای اداری اردیبهشت 99

بازدید [ 150 ]
برچسب ها