اخبار

کامیاران

اولین جلسه شورای آموزش وپرورش کامیاران در سال ۹۷ برگزارشد

اولین جلسه شورای آموزش وپرورش کامیاران در سال ۹۷ به ریاست معاون فرمانداری و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
اولین جلسه شورای آموزش وپرورش کامیاران  در سال ۹۷ برگزارشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر امروز دوشنبه ۳ فروردین نخستین نشست اعضای شورای آموزش و پرورش در محل مدرسه شاهد به ریاست فرهادی معاون فرماندار تشکیل شد.
عطا اله فرهادی در این جلسه با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش و نقشی که می تواند این دستگاه در تربیت و پرورش آینده سازان ایفا کند گفت: توجه به مسائل و مشکلات آموزش وپرورش ضروری است و انتظار می رود همگان در جهت ارتقاء  فعالیتهای آموزشی و پرورشی گام بردارند. 
وی افزود: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد دولتی زمانی می تواند موفق تر  عمل کند که مشارکت مردمی و همراهی تمام اولیا  را در کنار خود داشته باشد.
فرهادی خاطر نشان کرد : در این راستا حمایت خیرین کمک کار بوده و ما باید با بهره مندی بیشتر از نقش مردم نسبت به احداث فضاهای موردنیاز و تهیه نیازمندیها اقدام نماییم.
معاون فرمانداری کامیاران به بیان برخی از مسائل پیش رو پرداخت و خواستار برنامه ریزی به منظور حل آنها شد.
عطا اله فرهادی در ادامه با تبریک پیشاپیش هفته معلم و آرزوی موفقیت برای تمامی فرهنگیان بر لزوم تدارک برنامه های در خور شایسته این قشر زحمت کش تاکید کرد.

دستور کار : 
- برنامه های هفته معلم و تجلیل از مقام معلم
- توسعه آموزشهای فنی و حرفه‌ای و کاردانش در شهرستان 
- بررسی وضعیت اراضی و فضاهای دارای کاربری آموزشی در شهرستان 
آقای فرهادی درمورد اهمیت جایگاه و نقش معلمان در جامعه و برگزاری برنامه های هفته معلم و توجه به شان و منزلت معلمان و مشارکت مردم و کلیه نهادها در برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم ...
- اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش در جامعه و ارایه آموزش و اطلاعات لازم به دانش آموزان و خانواده ها ی آنان در جهت معرفی و شناساندن هنرستانها و  آموزشهای فنی و حرفه‌ای و کاردانش به آنان 
- بررسی نیاز های شهرستان در مناطق مختلف به فضای آموزشی و تلاش و همکاری در جهت رفع مشکلات و موانع حقوقی اراضی و فضاهای دارای کاربری آموزشی در شهرستان

بازدید [ 982 ]
برچسب ها