اخبار

کامیاران

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کامیاران برگزار شد

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کامیاران در سال ۹۸ به ریاست دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به تدوین برنامه های هفته جوان و هماهنگی بین ادارات در خصوص اجرای این برنامه ها برگزار شد
اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کامیاران در سال ۹۸ به ریاست دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، رئیس ورزش و جوانان و دیگر اعضا در مورخ ۹۸/۱/۲۵ در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه گفت: جوانان سرمایه ها و پتانسیل های بسیار خوب و ارزشمند جامعه ما هستند و نیازمند حمایت و توجه جدی مسئولان می باشند.

وی افزود: اهداف ستاد ساماندهی امور جوانان بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و پیگیری وضعیت اشتغال ومشکلات جوانان است، به همین دلیل می بایست جهت گیری اصلی ستاد در این راستا باشد.

دکتر الماسی در خصوص توجه به اوقات فرغت جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی تصریح کرد: اجرای برنامه های مختلف و با نشاط برای جوانان ، فراهم کردن شرایط حضور آنان در جامعه و برنامه های تدارک دیده شده با محوریت جامعه جوان و توجه لازم به آنان به منظور شکوفایی استعدادهای آنها بایستی مد نظر باشد تا نقشی که این قشر می تواند در توسعه ایفا نماید پررنگ شود.

فرماندار شهرستان در ادامه پتانسیل های اشتغال شهرستان را خوب ارزیابی کرد وگفت : با تمرکز روی ظرفیت های بومی منطقه از قبیل صنایع دستی ، گردشگری ، کشاورزی ، دامپروری و باغداری و جذب سرمایه گذار ، بالابردن مهارت و بازاریابی مناسب زمینه های اشتغال جوانان فراهم بورونق تولید ایجاد شود.

در ادامه این جلسه برنامه های مختلف از سوی ادارات پیشنهاد شد و مقررگردید اداره ورزش و جوانان ضمن ارائه برنامه های ویژه هفته جوان که از ۲۸ فروردین ماه آغاز می‌شود زمینه همکاری ادارات عضو این ستاد و اجرای برنامه ها را فراهم نماید.

بازدید [ 791 ]
برچسب ها